Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Особливості виробництва наліпок-стікерів

Особливості виробництва наліпок-стікерів

Рекламні наклейки, які часто ще називають стікерами, є одним із актуальних видів продукції нашої поліграфічної компанії.

Такі вироби з метою популяризації комерційних організацій у нас замовляють часто – адже маркетинговий ефект, що забезпечує яскрава наліпка з ексклюзивним оформленням, є суттєвим, а вартість її виготовлення доступна навіть для представників малого бізнесу з обмеженими фінансовими можливостями.

У цій статті ми розкажемо про шлях створення наліпки-стікера, від прийняття заявки до поставки партії готового продукту нашому партнеру. Ви дізнаєтесь про роботу, яка передує промисловому виробництву наліпки, та про сучасні машини, які допомагають цей виріб виготовляти в наших цехах.

Із чого все починається?

Стартовою точкою стає оформлення замовлення – це можна зробити, як безпосередньо завітавши в наш офіс, так і в телефонному режимі або онлайн. Можливо скористатись електронною адресою DP Ukraine чи вийти на зв'язок із менеджерами через застосунок: Facebook, Instagram чи Linkedin.

За прийняттям заявки слідує робота конструктора й дизайнера – профільні фахівці, спираючись на власний досвід, підключивши творчу фантазію та враховуючи вимоги клієнта, розроблять проект.

Результатом завершення проектної роботи над стікером стає кілька варіантів індивідуального макета стікера-наліпки. Після того, як замовник затвердить прийнятний варіант, можливий друк пробних взірців. Також виготовляються друковані форми, уточнюються й коригуються важливі технологічні моменти виробництва з урахуванням ряду факторів:

  • тиражного об’єму продукції
  • матеріалів для виробництва
  • термінів виконання замовлення
  • особливостей дизайну, методів декору наклейки.

Також виробництво бере до уваги умови, в яких використовуватиметься стікер.  Наприклад, якщо він має стати наклейкою на упаковці продуктів, що повинні зберігатися при мінусових, низьких температурах, то для виготовлення наліпки обирають самоклеючий папір із підвищеними адгезивними (клейкими) властивостями.

Промислове виготовлення стікерів: етапи

Власне виробництво стікерів-наклейок є процесом багатоетапним, який виконується в певній послідовності.

1. Друк зображень виробів на самоклеючому папері або самоклеючій плівці, білій чи прозорій. Якщо використовується прозорий плівковий матеріал, під кольорові елементи попередньо наносяться білила – такий метод дозволяє отримати барви яскраві й насичені.

2. Ламінація. Матове або глянцеве ламінування тонким шаром ламінаційного полімеру попередить стирання й змазування фарб, а також надасть фронтальній поверхні наліпки приємного, сяючого або ледь помітного, блиску. При виробництві стікерів із паперу іноді ламінування заміняють лакуванням – у даному випадку використовується спеціальний ВД лак.

3. Оздоблення для додаткових ефектів. Ми застосовуємо спеціальні лакофарбові засоби (термохромні, люмінесцентні фарби, вибірковий УФ лак) або тиснення фольгою – всі ті технологічні прийоми, що потрібні для отримання запланованого дизайну виробу.

4.  Надання наліпкам потрібної форми. Залежно від специфіки й геометричної конфігурації, стікер може або різатись в потрібний формат, або фігурно висікатися по контуру штампувальним ножем. Зображення наклейки на даному етапі може також зостатися на паперовому чи плівковому полотні, коли штамповка тільки підсікає матеріал по периметру.

Після цього стікери відправляються в цех ручної обробки. Там відбувається їх сортування, метою якого є строгий контроль якості кожної одиниці продукції. Випадкові екземпляри з дефектами відсортовуються й утилізуються.

Фінішна стадія – пакування наліпок. Упакований продукт готовий до відправки замовнику.

Обладнання для виробництва наклейок

Левову частку роботи з виготовлення фірмових стікерів-наклейок на нашому підприємстві виконують спеціальні машини.

Серед них – сучасні верстати офсетного друку, а також рулонні промислові ламінатори, потужні й високопродуктивні.

Наше автоматичне обладнання для висікання форм чи контурів наліпок, кероване кваліфікованим оператором, вирізняється високою точністю.

Своєю преміальною якістю стікери виробництва DP Ukraine завдячують також кращим витратним матеріалам – ми використовуємо високосортний самоклеючий папір, самоклеючу плівку й лакофарбові засоби від провідних брендів світу.

Якщо ви плануєте замовити наклейку з ефектним трендовим дизайном, що підніме престиж вашої торгової марки і допоможе активізувати продажі, звертайтеся до нас – ми гарантуємо, що ваші очікування будуть виправдні стовідсотково!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner