Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Якої форми бувають стікери: види та особливості

Якої форми бувають стікери: види та особливості

Сучасна поліграфічна промисловість випускає в широкому асортименті стікери-наліпки. Популярність даних наклейок пояснюється просто: такі мініатюрні носії інформації, переважно рекламної специфіки, прості у використанні і є дієвими маркетинговими засобами.

Дизайнерське оформлення стікерів різноманітне – кожен взірець такої нашої продукції характеризується конкретною кольорової гамою, графікою, матеріалами й технологіями для декору, а також має певну конфігурацію. Про геометричні форми елегантних самоклеючих наліпок виробництва DP Ukraine, які користуються значним попитом, ми розкажемо у цій статті.  

Ознайомившись із текстом, ви дізнаєтеся про особливості стікерів-наклейок строгої геометрії (круг, квадрат, прямокутник) та їх фігурних альтернатив.

Круглі стікери

Наліпки круглої форми є досить поширеним, ходовим варіантом. На думку фахівців, затребуваність відповідного типу стікерів обумовлена рядом їх позитивних особливостей:

 • плавно окреслена наклейка-кружечок чудово сприймається аудиторією, добре виділяється із контексту;
 • оптимально контрастує з фоновими предметами – наприклад, із упаковкою, оформленою у вигляді коробки чи пакета, або скляною поверхнею вітрини;
 • ідеально підходить для зображень фірмової символіки на кшталт логотипів, а також відтворення цифр або коротких, що складаються з одного-двох слів, написів;
 • є ефективним засобом комунікації між виробником (продавцем) та споживачем (покупцем).

Кругла наліпка – вдале рішення для друкованого контенту, що вказує відсотки знижок, зменшену ціну, дату розпродажу або назву бренду. Якщо найменування торгової марки включає багато букв, краще віддати перевагу стікеру видовженому, овальному – довге слово на ньому буде виглядати більш гармонійно й, відповідно, читатиметься легше.

Квадратні наклейки

Стікер-квадрат є альтернативним варіантом, який вважається, з одного боку, стандартним, а з іншого, універсальним. Така форма має власну специфіку:

 • вона є лаконічною, строгою, але при цьому дозволяє використовувати різні дизайнерські прийоми декору – оздоблення такого виробу може бути як стримане, так і вишукане;
 • квадратна наліпка забезпечує однаково зручне зображення і малюнків, і цифрової та текстової інформації;
 • на наклейці-квадраті простіше групувати елементи – на ній можна розмістити, у порівнянні з круглим аналогом тотожної площі, більше даних;
 • стікери такої конфігурації є канонічним та простим рішенням – вони успішно виконують рекламні й інформаційні функції, доповнюють упаковку товарів та оформлення елементів інтер’єру магазинів.

Більш елегантно та привабливо виглядають квадратні стікери із згладженими, плавно окресленими кутами – такий прийом є своєрідним відступом від шаблону.   

Наліпки-прямокутники

Якщо ви плануєте розмістити на стікері доволі багато тексту, варто віддати перевагу стікеру прямокутної геометрії.

У наклейок такої форми є свої переваги:

 • на видовженій конфігурації горизонтального розташування можна написати не тільки окремі слова й цифрові символи, але й змістовні, багатослівні речення;
 • прямокутна форма наліпки-стікера є прийнятною для графічних зображень будь-якого типу;
 • вона органічно вписується в оточення і здатна привертати увагу, стаючи його яскравим акцентом;
 • стікер-прямокутник відносно простий у виробництві і, за вимогою замовника, може бути виготовлений у збільшених форматах.

Прямокутні наліпки вирізняються ергономічністю, а ще вони дають можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських ідей та створення композицій різної складності.

Фігурний тип стікерів – вибір на користь ексклюзиву

Багатьом наших партнерам імпонують зовсім не шаблони й класика, а проекти креативні, оригінальні. унікальні. Їх наші фахівці, досвідчені та творчі, втілюють, створюючи наліпки незвичайної, фігурної форми.

Наше новітнє поліграфічне обладнання, що передбачає можливість звичайної висічки та контурного вирізання, забезпечує виготовлення стікерів різних складних, неординарних конфігурацій:

 • форми овалів, зигзагів та літер – наліпки можуть бути Г-видними, або повторювати контур букви Т;
 • графічного окреслення різних предметів – ефективним рекламним інструментом стає стікер, контури якого повторюють обриси товару чи логотипу бренду, що ця наклейка популяризує;
 • силуетів певних природних об’єктів – тварин, квітів, небесних тіл, які мають відношення до символіки  торгової марки, її  гасел або символів;
 • пазлів – такі вироби, що є окремими елементами збірної картини й поміщені всередину упаковки, чудово активізують продажі (покупцям хочеться скласти пазл повністю).

Актуальні також наліпки, що демонструють вигляд многокутних геометричних фігур. У когось п’ятикутник викличе асоціації зі знаком якості минулих часів. Цікаво, що шестикутник вважається уособленням гармонійної симетрії, задоволення й миру, а семикутник, на думку астрологів, поширює позитивну містичну енергію в духовному космосі.

 

Вигідно, по доступним цінам, замовити високоякісні стікери-наклейки будь-яких форм ви зможете у нас, в DP Ukraine. Звертайтеся – наші фахівці допоможуть вам визначитися з ключовими моментами дизайну наклейок, а також порадують вас професіоналізмом, творчим підходом до справи, відповідальністю й оперативністю роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner