Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Наліпки з термохромними фарбами – специфіка виготовлення й рекламна ефективність

Наліпки з термохромними фарбами – специфіка виготовлення й рекламна ефективність

Оскільки наклейки-стікери наразі стали модним аксесуаром та популярним маркетинговим знаряддям, їх можна зустріти практично всюди. Ці мініатюрні наліпки виробники та продавці часто вкладають в упаковки товарів, а стікери більшого формату прикрашають вітрини магазинів, інтер’єри офісів і навіть салони транспорту.

Споживачі вже настільки звикли до таких виробів, що стандартний яскравий дизайн наклейки ризикує лишитися непоміченим. Ми пропонуємо кращу альтернативу – стікери з додатковими, ексклюзивними ефектами, які надає їм оздоблення за допомогою термохромних фарб.

Про те, чим особливі термохромні лакофарбові засоби і яким чином їх застосування при виготовленні наліпки-стікера підвищує рекламну працездатність наклейки, читайте далі.

Про особливості термохромних фарб та технології  їх нанесення

Ключова фішка фарб даного типу – здатність змінювати колір, ставати невидимими або неочікувано проявлятись. Умова для таких «чудодійних» перетворень проста – це зміна довколишньої температури.

Секрет криється в особливому хімічному складі даних фарбувальних засобів. Їх рецептура доповнена особливим термохромним пігментом. Така речовина входить до складу спеціальних фарб. Іноді виробники додають відповідний пігмент і в безкольоровий, прозорий лак.

У наших цехах оздоблювати термохромними фарбувальними засобами поліграфічні вироби, зокрема наклейки-стікери, допомагає сучасне автоматизоване обладнання. Декорування виконують машини, а оператори, що їх обслуговують, лише пильно контролюють процес. 

Ці незвичайні фарби, що змінюють забарвлення, розчиняються або проявляються, наносяться на заготовки із самоклеючої плівки або самоклеючого паперу після їх обробки основним друком та покриття ламінацією. 

Як термохромний декор збільшує рекламну «потужність» стікерів

Таке оздоблення наліпок, що наразі в тренді, суттєво підвищує їх ефективність як маркетингових засобів, і ось чому:

  • наклейки-стікери, виготовлені за допомогою термохромних барвників, виглядають не просто елегантно і привабливо, а вишукано й підкреслено стильно;
  • зміна кольорової гами наліпок викликає, окрім зацікавленості, багато додаткових позитивних емоцій – від легкого подиву до щирого захоплення;
  • наше підприємство використовує для виробництва наліпок термохромні лакофарбові засоби різноманітних кольорів – ви можете обрати будь-яку барву райдужного спектру, віддати перевагу стриманим темним відтінкам або гламурному рожевому;
  • ми оздоблюємо рекламні стікери термохромними фарбами виробництва провідних брендів – вони насичені та стійкі, тому в жодному разі не лишаються непоміченими, а одразу привертають до себе увагу (а ще вони екологічно безпечні).

Елементи декору наліпок, нанесені термохромними фарбувальними засобами, не втрачають яскравості на сонці, не вигорають, якщо їх покрити шаром лаку. 

Якщо ви хочете отримати ексклюзивні стікери-наклейки з відповідним модним декором, зверніться до нас. Дизайнери DP Ukraine створять для вас індивідуальні проекти, беручи до уваги ваш смак та віяння моди, специфіку призначення наліпок, а також місце й умови їх використання. Не зволікайте: дзвоніть, пишіть нам або просто завітайте в офіс.

Для співпраці з нами є чимало вагомих підстав: наші ціни вигідні, продукція – бездоганно якісна, а замовлення, не залежно від їх складності й тиражу, ми виконуємо швидко!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner