Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Магнітний пазл – цікава головоломка та креативний маркетинговий інструмент

Магнітний пазл – цікава головоломка та креативний маркетинговий інструмент

Хоча ефективність сувенірних магнітів для популяризації торгових марок давно доведена провідними маркетологами, знаходяться люди, які ставляться до відповідних виробів з недовірою.

Свою позицію скептики аргументують маленьким форматом магнітиків – мовляв, хто там роздивиться той логотип чи інші символи бренду на аксесуарі розміром із дитячу долоньку.

Компанія DP Ukraine радить песимістам не поспішати з невтішними висновками, а натомість замовити у нас магнітний пазл – даний виріб має такий формат, що не звернути на нього увагу просто неможливо.

У цій статті ми розкажемо про особливості пазлу у вигляді магнітів – пріоритетної альтернативи класичних магнітиків-сувенірів.

Що таке магнітний пазл та як його виготовляють?

Пазлом, які відомо, називають гру-головоломку, зроблену на кшталт мозаїки. Завдання гравця – упорядкувати розрізнені фрагменти, склавши з них цілісну картину.  

Магнітний пазл вирізняється від класичного, картонно-паперового варіанту, тильною стороною, здатною притягувати метал. Для виробництва зворотного боку цього аксесуару ми використовуємо вініл, що має магнетичні властивості. Такий матеріал дозволяє збирати виріб на металевих поверхнях.

Складений пазл-магніт стає оригінальним, модним декором холодильника, кухонної витяжки, сейфа, системного блоку комп’ютера або бойлера.

Лицьова сторона елементів даного виробу – покритий ламінаційною плівкою крейдований папір, на який попередньо нанесені офсетним способом зображення. Наші сучасні технології дозволяють малюнкам і написам на магнітах виглядати яскраво й чітко.

Обробка паперових заготовок ламінацією надає поверхні сяючого глянцю й покращує експлуатаційні властивості продукту – полімерне покриття забезпечує надійний захист від підвищеної вологості, ультрафіолетових променів та подряпин.

Шар паперовий та вініловий міцно скріплюються між собою – під тиском вони склеюються способом каширування, а отримати потрібну геометричну конфігурацію складовим магнітного пазлу допомагає спеціальне висічне обладнання.

Пріоритетні особливості використання

Пазл, що складається з багатьох або декількох магнітних елементів, набуває все більшої популярності. Зростаючий попит на нього цілком закономірний – така тенденція пояснюється рядом факторів:

  • великою площею зібраного виробу – масштабна картина стає барвистим акцентом у інтер’єрі будь-якого приміщення, тож ілюстративно-текстова інформація, яку демонструє аксесуар, помічена й взята до уваги буде обов’язково;
  • для споживачів є цікавим процес збирання мозаїчного полотна, а якщо, наприклад, кожну, окрему деталь пазлу вкладати в упаковку певної товарної продукції, покупець буде прагнути придбати такий товар знову і знову – йому неодмінно захочеться отримати всі, необхідні для картини, елементи;
  • чимало торгових марок заохочують покупку товарів, що комплектуються деталями магнітного пазлу, пропонуючи винагороду, або подарунок тим, кому вдалось зібрати всі елементи виробу (така тактика суттєво сприяє просуванню бізнесу);
  • магнітні пазли є зручними для складання (коли збираєш цю картину-головоломку, не треба нахилятися), при цьому виглядають естетично та оригінально – вони стають справжньою окрасою, модною родзинкою оформлення житла або офісу.  

Це вагомі аргументи для замовлення пазлів на магнітах – такий виріб принесе споживачам задоволення, а підприємствам дозволить збільшити прибутки, активізувавши продажі.

Про переваги пазлів-магнітів виробництва DP Ukraine

Ми радимо замовити пазли-магніти в нашій поліграфічній компанії. Зробивши вибір на користь DP Ukraine, ви вчините правильно.

Ми гарантуємо преміальну якість таких виробів та їх ексклюзивний, розроблений за безпосередньої участі самого замовника дизайн.

У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що мислять творчо, а створювати унікальну продукцію, яка відповідає європейським стандартам, допомагає новітнє устаткування наших цехів.

Враховуючи високу маркетингову ефективність пазлів-магнітів, що сходять із наших конвеєрів, можна зробити висновок, що їх вартість адекватна та цілком прийнятна.

Тому не шукайте альтернативних варіантів: замовляйте комплекти магнітних пазлів у нас – довірте відповідальну справу професіоналам! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner