Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Технологія фальцювання-склеювання: зміст, обладнання та особливості його роботи

Технологія фальцювання-склеювання: зміст, обладнання та особливості його роботи

Сучасне поліграфічне виробництво упаковки у вигляді коробки, конвертів та різної рекламної продукції включає багато технологічних процесів, у тому числі фальцювання та склеювання картонних заготовок.

Така робота виконується на спеціальних автоматизованих лініях. Детально про фальцювально-склеювальну технологію та конструктивну специфіку машин, що забезпечують відповідну промислову обробку матеріалів, ми розповімо в цій статті.

Сутність та специфіка процесу

Завдяки опціям фальцювання та склейки відбувається перетворення плоских заготовок на кінцевий виріб. Ця технологія дозволяє поліграфічним продуктам набути потрібної форми.

Фальцювання виконується вздовж попередньо нанесених лінійних поміток (намічених ліній згину). Клей, за допомогою якого конструкція виробу скріплюється, наноситься точково. Різні моделі фальцювально-склеювальної техніки склеюють картон на певну кількість точок. Наприклад, наша машина відповідного призначення обладнана трьома пістолетами-аплікаторами й, відповідно, виконує склейку пакувальних коробок на три точки.

Слід зазначити, що фальцювання зі склеюванням застосовується для всіх видів картону, не залежно від його товщини та щільності. Такий технологічний процес дозволяє обробляти картон крейдований та гофрований, мікрогофрокартон і крафт-картон.

Фальцювально-склеювальна обробка є необхідним методом для виготовлення коробок, у тому числі простих, із складним дном та декількома точками склейки. Агрегати, що забезпечують відповідний процес, називають спеціалізованими склеювальними машинами або системами для склеювання коробок.

Фальцювання сторін заготовок до потрібних положень в таких спецмашинах виконується особливими рейками, поворотними механізмами та іншими пристроями. Клейову суміш у вигляді холодного клею або термоклею на певні ділянки наносять вузли склейки.

Після відповідної обробки заготовка притискається спеціальним пресом до затвердіння клею, а далі подається на секцію виходу.

Які налаштування передбачає технологія фальцювання-склейки

Функціонал обладнання, що відповідає за виконання даного процесу, передбачає можливості задавання потрібних параметрів роботи.

Серед них – формат заготовки, показник ширини фальцювання, відстань між аркушами, регуляція температури клею та налаштування пресу для притискання склеєних виробів. Налаштовувати також можна висоту приймального столу та каскадний виклад.

Якщо вам потрібно замовити упаковку, виготовлену за допомогою технології фальцювання та склеювання, зробити це найкраще в нашій компанії DP Ukraine. Наші цехи обладнані спецмашинами останнього покоління, які гарантують преміальну якість виробів. Звертайтесь – наш сервіс, що вирізняється демократичними цінами, включає розробку індивідуальних дизайнерських проектів і зарекомендував себе надійністю!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner