Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Фрезерування як технологія обробки матеріалів та його особливості в поліграфічному виробництві

Фрезерування як технологія обробки матеріалів та його особливості в поліграфічному виробництві

Одним із поширених методів у сфері промислового виробництва є фрезерування. Такий процес передбачає роботу з різноманітними матеріалами й використовується в різних галузях.

У цій статті ми розкажемо про особливості й переваги даної технології й пояснимо, для чого та як застосовується обробка фрезеруванням у нашій типографії DP Ukraine.

Сутність процесу

Фрезеруванням називають механічну обробку матеріалів за допомогою фрези. Така зубчаста, гостро заточена деталь обладнання, присутня в будь-яких фрезувальних агрегатах, відповідає за різання площин.

Коли верстат працює, фреза обертається на високій швидкості, а заготовка при цьому подається й поступово, прямолінійно переміщається.

Залежно від специфіки конструкції, фрези бувають складеними, цільними та збірними, а відповідно до розташування шпинделя та кріплення заготовки,яка обробляється – вертикальними або горизонтальними.

Цікаво, що фрезерний верстат має практично двохсотлітню історію. Цей агрегат був розроблений американським винахідником Елі Уїтні та запатентований ним ще в 1818 році.

Зараз матеріали фрезуються на електронному обладнанні, що забезпечує масове, безперервно-поточне виробництво продукції.

Специфіка функціоналу фрезерувальних машин

Також виділяють декілька видів даних різальних елементів за виглядом – найчастіше застосовується торцевий, дисковий, прорізний, кінцевий, фасонний тип та різак у формі циліндру.

Кожен із цих видів вирізняє певне призначення. Наприклад, торцеве фрезування застосовується для різання великих площин, фасонне – для обробки профілів, а дискове – з метою відрізання.

Фрезувальна обробка є необхідним етапом виробництва преміальних та картонних упаковок. У нашій типографії використовується верстат кінцевого різання з одностороннім конвеєром – він слугує для прорізання на листових заготовках картону спеціальних пазів.

Про роботу такого різального пристрою на нашому підприємстві модифікації MSKC-1000B ми розкажемо детальніше.

Які задачі вирішує фрезерування в поліграфії

Фрезерувальна обробка картону в поліграфічному виробництві забезпечує прорізання на картонних аркушах розташованих паралельно пазів та обрізання на них зайвих кутиків згідно налаштованих параметрів.

Канавки, які нарізає даний апарат на картонному матеріалі, вирізняє форма літери U або V – залежно від типу фрези.

Формування таких отворів – необхідний етап виробництва упаковок стандартної, прямокутної форми коробки. Це може бути упаковка під різні вироби й товари, від ювелірних прикрас та кондитерських виробів до настільних ігор та приладів побутової техніки.

Пази, нарізані фрезою, забезпечують можливості для формування конструкції пакувальної коробки, зручного й легкого згину її стінок. Такий процес відбувається вже після фрезерної обробки.

Переваги технології

Сучасна технологія фрезерування вирізняється цілим рядом пріоритетних особливостей:

  • високою продуктивністю – верстати здатні працювати безперервно та оперативно, у швидкому темпі;
  • ідеальною точністю – фрезувальне різання заготовок повністю відповідає заданим параметрам;
  • практичним застосуванням новітніх електронних технологій – таке обладнання включає систему цифрового програмування;
  • універсальністю – фрезерні станки працюють із різноманітними матеріалами, від полімерів та металу до скла та картону;
  • економічністю – дані установки дозволяють раціонально використовувати матеріал, що прияє зниженню собівартості кінцевої продукції.

Робота фрезерного верстата на нашому виробництві вимагає мінімальної участі оператора – технологічний процес повністю автоматизований, і це гарантує його безпрецедентну якість.

Придбати поліграфічні вироби, які виготовлені за участі високоточної фрезерної технології, ми рекомендуємо у нас. Звертайтеся – будь-який взірець нашої продукції розробляється за унікальним проектами, відповідає світовим стандартам та по вигідній вартості!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner