Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Шовкотрафаретна друкарська машина: особливості й характеристики

Шовкотрафаретна друкарська машина: особливості й характеристики

Офсетний та трафаретний друк нашої поліграфічної продукції, що на теренах українського ринку здобула значну популярність, забезпечується автоматизованим обладнанням останнього покоління – такі агрегати гарантують бездоганну якість зображень графічних і текстових.

У цій статті ми розкажемо про верстат, який виробництво DP Ukraine використовує для друку засобом шовкографії – це агрегат марки GinBao JB-6090. Також увагу читача ми зосередимо на елементі комплектації даної машини – сушильному апараті моделі JB-800B UV.

Трафаретний верстат JB-6090

Дану напівавтоматичну друкарську машину плоского друку відрізняє кутовий підйом і універсальність – вона підходить для обробки різноманітних аркушевих матеріалів. Наша компанія використовує апарат JinBao JB-6090 для друкування на папері, картоні та самоклеючій плівці, хоча теоретично ним можна наносити зображення й на листи пластику, дерева та металу.

Короткий опис та базові технічні характеристики

Модифікація JB-6090 відноситься до категорії шовкотрафаретних верстатів загального призначення. Цей практичний агрегат поєднує в собі економічність експлуатації та конструкційну простоту.

Машина обладнана всіма необхідними налаштуваннями для використання в поліграфічному виробництві – вона застосовується для виготовлення друкованих виробів широкого спектру.

Дана модель є найбільш функціональною в лінійці JB, бо забезпечує обробку аркушів формату до 60 х 90 см. Габарити робочого столу верстату становлять 80 х 100 см, а розміри всієї його конструкції складають 180 х 120 х 130 см.

Важить такий станок майже трьох-кіловатної потужності 600 кг, при цьому апарат є досить продуктивним – за одну годину він здатен здійснювати до 1200 робочих циклів.

Особливості

Обладнання верстата для шовкографії JB-6090 характеризується рядом добре продуманих конструктивних особливостей:

  • машина використовує електропривід, завдяки якому працює стабільно плавно й рівномірно;
  • ракельна каретка верстата має пневматичну систему й поступально регулюється прецизійним двигуном;
  • панель управління, що забезпечує доступ до всіх налаштувань, зручно розташована на фронтальному боці апарату;
  • агрегат може друкувати в автоматичному або напівавтоматичному режимі – в першому варіанті застосовується таймер, а в другому – педалі;
  • мікрометричні гвинти, розташовані по трьом осям, дають можливість точного суміщення кольорів під час процесу друку;
  • друкувальний стіл обладнаний вакуумним пресом для притискання аркушів, а показники темпу роботи ракеля й зрошення налаштовуються окремо.

УФ-сушка JB-800B

Важливою складовою комплектації напівавтоматичного трафаретного верстата JB-6090 є машина для затвердіння лакофарбових засобів – сушка JB-800B. Цікаво, що цей елемент може застосовуватися не тільки для агрегатів, що друкують способом шовкографії, але й для офсетних верстатів.

Короткий опис

Ультрафіолетова сушка зразка JB-800B забезпечує прискорене висихання УФ-фарб. Цей апарат сушить, осушує й зумовлює прискорене отвердіння фарбувальних матеріалів у шовкотрафаретному друці. Він також може використовуватися для зміцнення УФ друку чорнилом.

Конструкція сушильного апарату включає УФ лампу, витяжний вентилятор, двигун постійного ходу та конвеєр.

Матеріалом конвеєрної стрічки агрегату JB-800B є високоякісний, зносостійкий та гладенький тефлон. Він мінімізує тертя, сприяючи рівномірному та стабільному висиханню фарби.

Технічні характеристики

Сушка цієї модифікації дає можливість ефективної ширини отвердіння до 80 см.

Показник потужності лампи приладу становить 5,6 кВт х 2, охолоджуючого елемента – 1.5 кВт, а мотора постійного струму – 375 Вт.

Маса відповідної машини, що має розміри 220 х 105 х 120 см, складає 550 кг.

Таке фірмове промислове друкарське обладнання, як верстат JinBao JB-6090 в комплектації з сушильним апаратом JB-800B UV, гарантує трафаретний друк преміальної якості.

Замовити поліграфічні вироби різного призначення, розроблені й виготовлені для вас індивідуально, ми рекомендуємо в нашій компанії. Звертайтесь: ми працюємо творчо й професійно – ви обов’язково переконаєтесь, що співпраця з DP Ukraine завжди вигідна, ефективна та надійна!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner