Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для тиснення: Тигель МЛ-750

Обладнання для тиснення: Тигель МЛ-750

Виготовляти поліграфічну продукцію, відповідну світовим стандартам, компанії DP Ukraine дозволяє не тільки багаторічний досвід та професіоналізм членів нашої команди, але й сучасне, високотехнологічне обладнання. На підприємстві працюють потужні агрегати нового покоління – вони забезпечують високоякісне виконання кожного етапу виробничого процесу.

У цій статті ми розкажемо про одну з таких машин, яка декорує картонно-паперові аркуші тисненням – це пресувальний апарат Тигель МЛ-750.

Призначення, базові характеристики, функціональність

Прес марки ML-750 використовують у типографіях та на інших промислових об’єктах для високопродуктивної механічної обробки матеріалів широкого спектру, від паперу й картону до шкіри та полімерів.

На нашому виробництві ця тигельна машина застосовується для різних опцій, у тому числі для оздоблення тисненням.

Технічний потенціал пресу МЛ-750 дає можливість виконання значних об’ємів робіт у швидкому темпі. Показник його продуктивності – від 23 до 27 циклів за 1 хвилину.

Апарат працює з аркушами форматом до 750 х 540 мм, а довжина ріжучих елементів верстата складає 15 мм.

Прилад передбачає регулювання тиску та зазору між плитами відповідно до фактури та товщини матеріалу, який обробляється. Відповідні налаштування виконуються за допомогою спеціального ключа. Цей інструмент слугує для вибору положення ексцентрикової втулки із зубчатим профілем по відношенню до зубчатої рейки. Повертаючи механізм за годинниковою стрілкою, зазор між плитами можна зменшити, піднявши при цьому тиск. Результатом повороту в протилежний бік стає збільшення відстані між плитами. 

Робочі площини в агрегаті ML-750 у вигляді штампу та тигельної плити розташовані паралельно. Власне тигельна плита забезпечує висічку, а за тиснення відповідає штамп.

Функціонал пресувальної машини передбачає вибір двох варіантів режиму роботи – безперервного або з паузою в момент розкриття плит.

Конструктивні особливості

Прес для тиснення Тигель МЛ-750 вирізняє технічно продумана, ергономічна в плані управління та надійна конструкція – цей високотехнологічний пристрій обладнаний наступними елементами:

  • монолітною станиною та посиленим тигельним елементом – результатом відповідного рішення стала висока стійкість машини та її несприйнятливість до вібрацій у робочому режимі;
  • інтуїтивним пультом управління з таймером тимчасової затримки для вибору оптимальної робочої програми;
  • приводними колесами зі скошеними зубцями та захисними кожухами – завдяки цим елементам, агрегат працює відносно тихо;
  • централізованою, автоматизованою системою змазування зон тертя – таке рішення дозволяє зручно обслуговувати верстат;
  • лічильником тиражу – приладом для обліку оброблених заготовок.

Доповнюється даний пресувальний верстат датчиком безпеки – цей елемент, який включає гальмівні барабани, миттєво припиняє роботу машини в екстрених випадках, наприклад, коли рука оператора потрапляє в небезпечну зону.

Така машина, високоточна й ефективна, є незамінною для виконання процесів тиснення фольгою, конгревом та блінтовим методом. А ще вона застосовується для висічки, вирубки, перфорації та біговки картонно-паперових матеріалів.

Замовити поліграфічні вироби, виконані за допомогою відповідних сучасних технологій, та розроблені індивідуально для вас, ми рекомендуємо в нашій компанії. Звертайтеся: ми якісно, швидко й недорого виготовляємо широкий спектр поліграфічних виробів – від преміальних упаковок та презентабельних блокнотів до цікавих настільних ігор та рекламних стікерів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner