Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Поліграфічне обладнання для висічки: тигель

Поліграфічне обладнання для висічки: тигель

Алгоритм промислового виготовлення друкарських виробів включає багато технологічних операцій, що забезпечуються спецмашинами.

Для обробки висіканням аркушів паперу й картону наша компанія використовує автоматичний тигельний агрегат марки ML 750.

Детально про роботу, а також про конструктивні та функціональні особливості такого автоматичного верстату ми розкажемо в цій статті.

Призначення та специфіка конструкції

Тигель є пресувальним агрегатом із цільнолистовою станиною, таймером та цифровим пультом управління.

Прес такої електронної машини, обладнаної двома робочими плитами й особливою ріжучою матрицею, що комплектується гостро заточеними сталевими ножами, забезпечує профільну обробку, зокрема, висічку матеріалу різних типів.

Ми застосовуємо тигель ML 750 для обробки картону й паперу будь-якої щільності, товщини й структури – агрегат здатен висікати необхідні форми на целюлозних матеріалах одношарових та багатошарових.

Цікаво, що даний тигельний апарат підходить і для висічки листових полімерних матеріалів та шкіри – сфера використання його виходить за межі поліграфії.

Як працює тигельна машина

Тигель-прес моделі ML 750 дозволяє виконувати багато опцій типу висікання, необхідних під час формування заготовок упаковки, комплектних елементів настільних ігор, форм рекламних магнітів, обкладинок та блоків сторінок записників і багатьох інших картонно-паперових продуктів виробництва DP Ukraine.

Даний агрегат-прес здійснює кілька видів поліграфічної обробки:

  • висічку внутрішню або контурну – машина здатна вирізати як заготовки стандартних, прямокутних форм, так і оригінальні, фігурні, зі складною геометрією;
  • вирубку ротаційну та плоску – перший варіант підходить для виготовлення складних друкованих виробів, а другий є оптимальним для випуску продукції невеликих тиражів;
  • біговку – нанесення прямолінійних канавок на аркушевий матеріал способом продавлювання з метою подальшого легкого згину по відповідних лініях (такий метод практикується під час виробництва, наприклад, упаковок для товарів або настільних ігор у вигляді коробок);
  • перфорацію – елемент у вигляді маленьких наскрізних круглих або прямокутних отворів, необхідний для оформлення записників різного призначення, настінних календарів, фірмових каталогів та альбомів та інших продуктів поліграфії.

Технологія виконання цих опцій передбачає циклічну зміну відстані між робочими плитами тигельного апарату – коли прес надавлює на матеріал, що обробляється, він відрізає задані ділянки аркуша або (під час біговки) в притисканням намічає на ньому потрібні лінії згину.

Переваги Тиглю ML 750

Ця високотехнологічна машина, яка успішно працює в наших цехах, зарекомендувала себе рядом пріоритетних особливостей:

  • надійністю – агрегат вирізняє конструкційна добротність, міцність базових вузлів та інших комплектуючих деталей;
  • універсальністю – тигель підходить для виконання різних видів обробки, застосовується для висічних робіт із картоном та папером усіх типів;
  • максимально високою точністю – її забезпечує новітнє цифрове обладнання пресувально-ріжучого пристрою;
  • зручним управлінням – миттєво задавати потрібні робочі параметри верстата допомагає ергономічний електронний пульт керування;
  • безпечністю експлуатації – спеціальний індикатор, інтегрований у корпус тигельної машини, автоматично блокує робочий процес в екстрених ситуаціях, коли виникає загроза травм.

Ще одним плюсом тиглю МЛ-750 наші фахівці вважають наявність системи автоматичної подачі мастила на вузли, робота яких передбачає тертя деталей – таке раціональне рішення спрощує обслуговування автомату й значно подовжує термін його експлуатації.

Тигель для висічки та інші високотехнологічні спецмашини наших цехів дозволяють виготовляти поліграфічні вироби преміальної якості будь-яких тиражів, при цьому ми не випускаємо шаблонної продукції, а розробляємо кожен вид продукції для замовників індивідуально.

Звертайтесь – ми пропонуємо ексклюзивну поліграфію, відповідну світовим стандартам, по вигідній вартості!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner