Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для висічки БОБСТ

Обладнання для висічки БОБСТ

Промисловий процес перетворення листового картонно-паперового матеріалу на поліграфічний виріб включає декілька етапів, і виконання кожного з них забезпечує профільна машина. У даний алгоритм обов’язково входить механічна обробка аркушів, у тому числі їх висічка.

Компанія DP Ukraine приділяє велику увагу якості продукції, тому використовує автоматизоване обладнання провідних виробників. У цій статті ми розкажемо про штанцювальний автоматичний прес, який працює в нашому цеху – плосковисічну машину марки BOBST.

Ви дізнаєтесь про торгову марку, яка випускає даний агрегат, познайомитесь із будовою функціональним можливостями такої інноваційної техніки та її базовими перевагами.

Бренд BOBST: історія й сучасність

Ця швейцарська фірма, яка нині очолює світовий рейтинг виробників обладнання для пакувальної промисловості й типографій, була створена ще в 1890 році, а її засновником став Йозеф Бобст.

Зараз даний бренд є крупною міжнародною корпорацією із майже двома десятками заводів у 11 країнах та представництвами у понад 50 країнах.

Виробник спеціалізується на розробках і випуску машин для різних видів друку, обробки підложки, ліній для оздоблення та конвертингу. Остання категорія представлена каширувальними й фальцювально-склеювальними автоматами та плосковисічними пресами.

Перший автомат для висікання був розроблений та випущений цією фірмою в 1940 році. Виробники постійно розвивають свої технології – кожний наступний взірець їх продукції є технічно досконалішим від попереднього.

Функціонал

Сучасна машина для висічки БОБСТ, яку використовуємо ми, належить до автоматизованих висічних агрегатів першого формату.

Такий багатосекційний верстат призначений для різних видів механічної обробки аркушевого матеріалу: він застосовується для виконання висічки, біговки, рицовки та перфорації.

Автомат здійснює обробку попередньо вкладених у вертикальні стопи листів. Алгоритм його роботи включає 4 послідовних стадії:

  • підйом та подачу аркушів із стопи на стіл самонакладу;
  • рівняння листового матеріалу й поштучне транспортування його в секцію висічки;
  • обробку за допомогою спеціальних штампів, уставлених в заключну раму (залежно від їх типу, це може бути висікання, тиснення, біговка, перфорація або рицовка);
  • виклад обробленої продукції в стопу секції прийомки.

Ця потужна механізована лінія адаптована для роботи з усіма видами картону й паперу, а також із листовим пластиком.

Конструкція

Структурно плоский висічний прес BOBST складається з верхнього нерухомого й нижнього рухомого стола, пристрою захвата та кулачкового колінчасто-важільного механізму.

На рухомий стіл, що розташований зверху, встановлена заключна рама, а нижній, нерухомий стіл агрегату, обладнаний висічною контр-плитою. Даний елемент, призначений для виконання певних штампувальних операцій, наприклад, тиснення методом конгреву, може нагріватися.

Також у такій пресувальній машині передбачений відсік для видалення відходів виробництва. Деякі моделі висічних ліній БОБСТ доповнені додатковими секціями розділу заготовок (бланкінгу).

Переваги

Наше обладнання для висічки від ТМ BOBST зарекомендувало себе рядом пріоритетних особливостей:

  • високим рівнем потужності та продуктивності;
  • повною автоматизацією роботи – агрегат вимагає мінімальної участі оператора; 
  • універсальністю – машина підходить для обробки аркушів картону й паперу будь-якого типу, щільності й товщини;
  • конструкційною надійністю – лінія розрахована на багаторічний термін інтенсивної промислової експлуатації.

Інші види верстатів нашого підприємства мають аналогічні робочі характеристики, а фахівці, що їх обслуговують, є професіоналами своєї справи.

Якщо вам потрібно замовити ексклюзивні поліграфічні вироби, відповідні європейським стандартам, їх варто замовити у нас. Звертайтеся – ми гарантуємо креативні розробки проектів, оперативність роботи, преміальну якість виробів та їх демократичну вартість! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner