Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Індивідуальна упаковка. Особливості виготовлення індивідуальної упаковки в сучасному поліграфічному виробництві

Індивідуальна упаковка. Особливості виготовлення індивідуальної упаковки в сучасному поліграфічному виробництві

Умови сьогодення змушують підприємців відкидати минулі стандарти й шаблони, коли оформлення більшості предметів вжитку, в тому числі пакувальних коробок, було однотипним. Зараз будь-яка торгова марка прагне, щоб на її продукцію чи товар була звернена підвищена увага – це є умовою конкурентоспроможності.

Саме такою причиною пояснюється зростаюча популярність індивідуальної упаковки – необхідного елементу комплектації різних виробів, від цукерок до елітної білизни та ювелірних прикрас.

У цій статті ми розкажемо про технології, які використовує компанія DP Ukraine для виробництва індивідуальної упаковки: познайомимо вас із про базовими етапами процесу, методами декору та перевагами кінцевого продукту.

Специфіка й вимоги до виготовлення

Термін «індивідуальна упаковка» означає пакувальну коробку або пакет для конкретного взірця товару виробництва певного бренду, виріб, розроблений по унікальному, спеціально створеному проекту.

Такий поліграфічний продукт має бути не тільки виконаний добротно і надійно, та поєднувати в собі ергономічність і практичність. Ключове завдання даного виробу – виділення товару, для якого це пакування служитиме, вигідне підкреслення його відмінностей від аналогічних зразків продукції.

Тому індивідуальна упаковка повинна мати й додаткові властивості:

 • ексклюзивність вигляду;
 • унікальний, виразний та привабливий дизайн;
 • акцент на демонстрацію фірмової символіки комерційної організації (компанії-продавця або виробника);
 • представлення конкретного товару у виключно позитивному ракурсі (це свого роду засіб презентації, важіль, щоб викликати до вмісту упаковки цікавість).

Такий широкий спектр вимог означає, що універсальний підхід для виробництва індивідуальної упаковки не підходить. Натомість, необхідні креативні рішення – виробничий процес має бути творчим.  

Як виготовляється індивідуальна упаковка

Стартовою точкою є оформлення замовлення – клієнт має детально викласти всі свої побажання щодо розробки та виготовлення упаковки під певний товар, надає профільним фахівцям нашої компанії його взірець.

Далі за справу беруться конструктор та дизайнер. Вони розробляють кілька макетів індивідуальної упаковки, враховуючи специфіку виробу, його фізичні та технічні характеристики.

Замовником уважно розглядаються всі представлені проекти – з них він обирає найкращий.

Після цього починається промислове виробництво оригінальної упаковки. Його алгоритм залежить від складності та конструктивних особливостей проекту.

Наприклад, якщо це преміальна упаковка у вигляді коробки, для її промислового виготовлення використовуються такі технології:

 • друк на дизайнерському чи крейдованому папері офсетним або шовкотрафаретним способом сучасними верстатами відповідної специфіки;
 • декорування друкованих аркушів – детальну інформацію про способи такого поліграфічного оздоблення ви знайдете нижче;
 • висікання форми виробу – дана робота, що може включати й перфорацію, виконується висічним пресом гідравлічного типу зі штанцювальними ріжучими елементами;
 • фрезерування – на заготовках високоточний апарат з цифровим управлінням нарізає пази;
 • обклеювання кутів коробок скотчем – такий процес відбувається в накопичувачі автоматичного пристрою;
 • каширування – ця технологія полягає в склеюванні між собою основи з палітурного картону та облицювального паперу.

Фінішними є опції контролю якості кожної одиниці та  пакування готових продуктів.

Технології оздоблення

Отримати елегантний, вишуканий та оригінальний вигляд індивідуальній упаковці для певних видів і марок товарів дозволяє використання багатьох класичних та новаторських поліграфічних технологій.

Канонічними способами є друк офсетний або шовкотрафаретний. Перший варіант вирізняється здатністю точно передавати безліч відтінків. Альтернатива у вигляді шовкографії такої можливості не має, зате вона відтворює барви максимально насичено і яскраво.

Отримати розробленій на замовлення пакувальній коробці ефектний глянцевий блиск, ошатну матову поверхню, або бархатисте покриття софт-тач допоможе ламінування. Ламінаційне плівкове покриття покращить також експлуатаційні характеристики виробу.

Прикрасити індивідуальну упаковку випуклими чи ввігнутими зображеннями можна за допомогою технології тиснення – способом конгреву чи трохи простішим, блінтовим методом. Результатом тисненню фольгою стають металізовані, позолочені або сріблясті елементи оздоблення.

Ми використовуємо й багато інших технологічних прийомів для декорування індивідуальних упаковок – вони пов’язані з використанням спеціальних лакофарбових засобів. Такі лаки та фарби вирізняються унікальними ефектами. У їх числі – барвники, що містять люмінофор і світяться в темряві, термохромні фарби, які змінюють колір під час зміни температури, та глітер, що змушує зображення на упаковці переливатися і сяяти.

Чому варто замовляти індивідуальну упаковку в DP Ukraine

На замовлення виготовляє індивідуальну упаковку вже багато років наша компанія DP Ukraine.

 

Ми радимо ексклюзивну розробку та випуск цього виробу довірити нашим фахівцям, бо гарантуємо ряд його переваг:

 • високу рекламну ефективність – така стильна індивідуальна упаковка стане дієвим інструментом для просування вашого бізнесу;
 • елегантне поліграфічне оформлення з урахуванням останніх трендів, продиктованих модними тенденціями;
 • конструкційну добротність – наші проекти передбачають також акуратність упаковки та зручність її використання;
 • помірну вартість – замовлена в нашій типографії упаковка вашого товару обійдеться вам недорого.

 

Звертайтеся – нашими ключовими принципами є професіоналізм, творчий підхід до справи, відповідальність та швидке виконання замовлень!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner