Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Групова упаковка в термозбіжну плівку: характеристики та особливості виробництва

Групова упаковка в термозбіжну плівку: характеристики та особливості виробництва

Відомо, що за призначенням упаковка товарів буває індивідуальною та груповою. Перший варіант, виробництво якого акцентується на візуальному оформленні, використовується для пакування окремих одиниць товару, а другий випускається з метою збирання товарної продукції в комплекти для зручного транспортування.

У цій статті ми розкажемо детально про групову упаковку на нашому підприємстві DP Ukraine в спеціальну термоплівку. Ми познайомимо читачів із термозбіжною плівкою, яка використовуються для упаковки продукції, з особливостями цього матеріалу. Також ми розкажемо про технологічний процес групової упаковки. 

Термозбіжна плівка, її властивості й специфіка застосування для групової упаковки

Такого виду матеріал став дуже популярним завдяки ряду своїх переваг:

  • практичності використання – групові упаковки з даної плівки вирізняється міцністю, зручністю вантажно-розвантажувальних процесів;
  • низькій собівартості – цей пакувальний матеріал виготовляється з дешевої сировини, тому й упаковки з нього є бюджетними;
  • чудовим захисним функціям – плівка-термоусадка ізолює свій вміст від вологи та інших агресивних чинників довкілля, не допускає його механічних пошкоджень, забезпечує належні, комфортні умови його збереження;
  • естетичному вигляду – прозора групова упаковка із термозбіжної плівки виглядає акуратно й при цьому дає можливість розглянути індивідуальні ознаки товару, який всередині неї знаходиться;
  • універсальності – такий матеріал слугує для пакування різноманітної товарної продукції, від будматеріалів і пляшок із напоями, банок із продуктами харчування до поліграфічних виробів.

Ми поставляємо своїм партнерам у груповій упаковці, виконаній із термоусадкової плівки, партії блокнотів, коробок, настільних ігор, стікерів та багатьох інших друкованих виробів.

Ключовою особливістю термозбіжного плівкового матеріалу є здатність до усадки, скорочення під впливом високої температури, набуваючи при цьому форми вмісту.

Цікаво, що такі термоплівки бувають різних видів – вони різняться між собою товщиною та ступенем усадки. Для групового пакування поліграфічної продукції використовується термоусадкова плівка з невеликим ступенем зсаджування, а для пакування наборів товарів із металу та полімерів – більш щільні варіанти зі значною усадкою.

Групову упаковку-термоусадку обирають через її бар’єрні властивості – вона запобігає вигоранню на сонці, при цьому не втрачає своїх експлуатаційних характеристик в умовах морозу й спеки.

А ще термозбіжна плівка є міцною, надійною оболонкою такого комплектного пакування, попереджує його несанкціонований розрив.

Промислове виготовлення

Виробництво такої групової упаковки забезпечує спеціальне обладнання. Якісно виконана упаковка є герметичною – вона не допускає утворення повітряних пробок, дозволяє пакувати партії товару в блоки максимально компактно, щільно облягаючи свій вміст.

Виготовляється плівковий матеріал для упаковки-термоусадки з різних полімерів – це може бути полівінілхлорид, поліетилен або ПОФ.

Для виготовлення даного виробу конструюють особливі модульні лінії різної компоновки. Виробничий процес не вимагає використання підкладки. Конструкція такого обладнання включає усадочну тунельну секцію. Формуються комплекти товарів, після чого вони обгортаються шаром плівки, далі прямують в тунель, а на вихід поступають запаковані блоки із щільно обтягнутою продукцією.

Виходячи із конструкційної специфіки, групова упаковка з термозбізної плівки буває трьох типів:

  • суцільною – плівкою обтягується продукція повністю;
  • типу чохлів – вона робиться на кшталт рукавів зі звареними, запаяними торцями;
  • типу бандеролей – термоплівка закриває вміст по периметру, а торці упаковки при цьому лишаються вільними.

У такій термозбіжній фіксуючій упаковці товар зручно і транспортувати до замовника, і зберігати його на складах.

Якщо ви хочете отримати замовлені вироби, комплекти яких надійно упаковані у високоякісну термозбіжну плівку, повідомте про це під час оформлення заявки, і ми дане бажання виконаємо з радістю. Звертайтеся – нашими принципами є уважний, персональний підхід до кожного клієнта, а також відповідальність та професіоналізм!  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner