Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для склейки картонної упаковки: фальцювально-склеювальна лінія

Обладнання для склейки картонної упаковки: фальцювально-склеювальна лінія

Упаковка з картону, яку виробляє компанія «Дизайн-Принт Україна», є дуже затребуваною продукцією. Високий попит на відповідні коробки пояснюється їх двоякою функцією: ці вироби забезпечують захист і зручність транспортування товарів, а нанесений на упаковку дизайн є ефективним засобом реклами.

У цій статті ми розповімо про наше устаткування, яке дозволяє виготовляти високоякісні коробки – мова піде про фальцювально-склеювальну лінію.

Специфіка конструкції

Дана сучасна автоматична лінія, що вирізняється високою продуктивністю й використовується в нашому цеху для фальцювальння та склеювання коробок, включає ряд наступних комплектних елементів:

 • секцію попереднього фальцювання (префолдінгу)
 • нижній закритий резервуар для клею, який не допускає випаровування
 • форсунки для нанесення клею
 • рухомий прес
 • транспортувальну зону
 • інвертор для налаштувань режиму швидкості
 • регулюючий гвинтовий стержень
 • фотоелектричний лічильник

Така система вирізняється чіткою синхронізацією роботи всіх механізмів та надає можливість зручної прийомки готової продукції.

Як працює лінія: деталі, умови використання

Це обладнання має три робочі секції, в тому числі фальцювально-склеювальну, префолдінгову та пресувально-сушильну.

Картонні заготовки завантажуються й подаються в агрегат  фрикційним самонакладом, цей процес автоматизований та безперервний. Лінія адаптована під використання різних типів клею.

Завдяки інвертору, регуляція темпу роботи машини вирізняється плавністю.

Фальцювально-склеювальная секція обладнана головним двигуном, а рух секції, що відповідає за пресування й сушку, забезпечується цепною передачею.

Ми суворо дотримуємося правил використання цього обладнання: лінія, що слугує для виготовлення упаковок, знаходиться в закритому опалювальному приміщенні й працює в умовах оточуючої температури від 15 до 30 °С. Оператори дбають по належне обслуговування й необхідний технічний догляд системи: щоразу наприкінці зміни вони промивають клейові апарати та очищають від клею транспортні й конвеєрні ремені.

Переваги обладнання

Фахівці компанії Design Print Ukraine переконані, що фальцювально-склеювальна лінія вирізняється низкою плюсів:

 • оптимальним рівнем автоматизації
 • комфортністю налаштувань
 • добротністю й надійністю конструкції – всі вузли машини зібрані акуратно й ідеально точно
 • оперативність переналадки – це дає можливість швидко, з мінімальними простоями, виготовляти картонну упаковку і невеликих тиражів.

Таке функціональне обладнання останнього покоління, кероване нашими кваліфікованими майстрами, гарантує виготовлення коробок, які відповідають найвищим стандартам якості, в короткі терміни.

Якщо вам потрібно замовити картонну упаковку, звертайтеся до нас – ми вже багато років радуємо наших партнерів бездоганною якістю продукції та вигідними цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner