Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для офсетного друку Komori Lithrone 528

Обладнання для офсетного друку Komori Lithrone 528

Одним із найважливіших видів промислового обладнання поліграфічних підприємств, що обумовлює рівень конкурентоспроможності їх продукції, є друкарські машини. Нашій компанії вдається утримувати на вітчизняному ринку своєї галузі стабільно високі рейтингові позиції, в тому числі й завдяки використанню новітньої техніки для друку.

У цій статті ми розповімо про верстат Komori Lithrone 528, який нам дає можливість виконувати друкування офсетним методом бездоганно якісно й продуктивно, і тому є гордістю нашої компанії.  

Чому саме Komori

Однойменна торгова марка, відома як світовий лідер виробництва друкарських рулонних, банкнотних, аркушевих машин та іншого обладнання для поліграфії, була заснована у 1923 році в Японії.

Офіціальне представництво даного бренду знаходиться в місті Цукуба. Зараз повна назва відповідної компанії, що поставляє свої високотехнологічні агрегати в найбільш розвинуті країни Європи та США, звучить як Komori Corporation.  

Важливими принципами роботи  нашої компанії є постійний розвиток, удосконалення вже створених проектів, їх модернізація. Не так давно відповідний концерн став випускати оновлений модельний ряд друкарських верстатів Komori Lithrone. Ці листові офсетні машини належать до остатнього покоління – в них знамениті виробники реалізували передові технологічні та конструктивні рішення.

Саме тому наша компанія DP Ukraine обрала друкарський агрегат марки Komori Lithrone 528 – потужний та технічно досконалий, він працює автоматично, потребуючи мінімальної участі оператора.

Специфіка виготовлення й особливості конструкції машини

Виробничий процес, результатом якого стає верстат офсетного друку моделі Lithrone 528 від  Komori, передбачає електронний підбір комплектних деталей та їх транспортування засобами цифрового управління на одній складальній лінії.

Дана платформа, яку японські виробники називають KP-Connect Pro, поєднує в собі передову автоматизацію й високу ефективність.

Відповідна техніка цього підприємства дозволяє випускати офсетні верстати Lithrone 528 з суперсучасним, багатогранним і практичним функціоналом.

Такі п’ятиколірні машини отримали максимальну оцінку фахівців, завдяки ряду пріоритетних конструктивних рішень:

 • відсутності в апарату друку передаточних циліндрів
 • ярусній, продуманій у плані ергономіки, структурі
 • адаптованості під широкий спектр матеріалів для друку
 • системам спиртового зволоження охолодження та циркуляції Technotrans
 • офсетним чохлам та валикам автоматичного змиву.

Конструкція офсетного агрегату відповідної моделі також включає реєстратори приводу дистанційного управління, фірмовий розпилювач порошку Grafix та оновлений денситометр X – RITE.

Переваги офсетного верстату Komori Lithrone 528

Цю друкарську машину виробництва Японії обирають професіонали, бо її вирізняє немало позитивних особливостей:

 • надсучасний рівень автоматизації (форми в межах однієї секції змінюються через кожні 30 секунд, не вимагаючи втручання оператора, а показники формату, товщини картону чи паперу й інші дані програмуються дистанційно)
 • преміальна якість друку (суттєве покращення зображення стало можливим у результаті оснащення циліндрів цього вдосконаленого агрегату для друку спеціальними, керамічними оболонками)
 • підвищена надійність прийомно-вивідного пристрою (лінія не лише виконує процес транспортування листів до стапеля, але й забезпечує підтримку аркушів у цей час)
 • економна, раціональна витрата картонно-паперових матеріалів внаслідок модернізованої конструкції
 • ергономіка управління та компактність машини – потрібні налаштування виконуються в цифровому форматі, а габарити верстату скорочені від стандартних розмірів приблизно на 1/3
 • значна потужність, що зумовлює високу продуктивність роботи – Komori Lithrone 528 здійснює 15 тисяч обертів за одну годину.

Висновок очевидний – наша друкарня DP Ukraine обрала цей апарат для друкування офсетним методом, бо він наразі є в своїй категорії найефективнішим, найкращим.

Якщо ви вирішили замовити поліграфічні вироби – звертайтеся до нас: ми пропонуємо партнерам демократичні ціни, ексклюзивні розробки проектів та максимально оперативне виконання завдань, а наша передова техніка для друку є гарантією безпрецедентної якості продукції!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner