Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Плівки для індивідуальної упаковки: види, використання

Плівки для індивідуальної упаковки: види, використання

Одним із найбільш поширених матеріалів для пакування товарів широкого спектру є полімерна плівка. Вона стала затребуваною, бо поєднує в собі міцність, практичність та універсальність застосування.

У цій статті ми познайомимо вас із видовою специфікою плівкового матеріалу, з якого поліграфічна компанія DP Ukraine виготовляє популярну упаковку Flow-pack. Ви дізнаєтесь, які відмінності характерні для різних типів цієї плівки та як вони впливають на її використання.

Типи й особливості

Полімерна плівка для упаковки флоу-пак, яку наше підприємство використовує для індивідуальної упаковки, може бути різною. Її категорії визначаються наступними критеріями:

  • структурною будовою – промисловість випускає цей матеріал одношаровий та багатошаровий
  • функціональною специфікою – у тренді зараз термозбіжні плівки, здатні до усадки та вакуумної герметизації вмісту під дією високих температур
  • гамою кольорів – ми пропонуємо плівкову упаковку прозору, однотонну кольорову, а також оздоблену друком
  • параметрами – для промислового виробництва упаковки використовується такий матеріал шириною від 20 см й товщиною від 30 до 120 мкм
  • матеріалом – найчастіше для виготовлення Flow-pack використовують двокомпонентні плівки, отримані шляхом сполучення полімерів BIOPP+BIOPP, BIOPP+PE, BIOPP+PET або BIOPP+CPP.

Багатошарова плівка може бути доповнена прошарками, що підвищують її бар’єрні властивості, наприклад, шарами, що попереджають проникнення всередину пакету водяної пари чи газу.

Плівковий матеріал чудово підходить до повноколірного друку – на ньому написи й зображення вирізняє чіткість, виразність та яскравість.  

Обирати вид плівки варто, враховуючи її фізичні характеристики та тип товарної продукції, для якої буде використана упаковка.

Що варто знати про застосування плівки для флоу-пак

Залежно від функціонального призначення, плівкова упаковка типу Flow-pack може бути такою, що передбачає легке відкривання (має peel-ефект), або не допускає утворення всередині конденсату (antifog-ефект). Останній варіант є оптимальним для пакування заморожених продуктів.

Плівка з термозбіжними властивостями є раціональним рішенням для технічних потреб, зокрема для зручного транспортування товарів – цей вид вирізняє підвищена міцність, збільшена стійкість на розрив.

Для пакування харчових продуктів краще підходить тоненький матеріал, виготовлений із полівінілхлориду. Така плівка є повітропроникною, але при цьому забезпечує надійний захист вмісту упаковки від забруднень та пилу.

Найкращі бар’єрні властивості, на думку фахівців, характеризують стрейч-плівку, виготовлену з полімеру ЕВА в сполученні з полістиролом. Цей склад надає матеріалу здатності не допускати механічних пошкоджень, а ще він є екологічно безпечним, хімічно нейтральним.

Набори чи одиниці товару, запаковані в плівку флоу-пак, зручні для перевозки та для викладки на прилавки в магазинах та інших торгових точках. Прозора плівка дає можливість для об’єктивної візуальної оцінки продукції, а друковані зображення на цьому матеріалі є ефективним інформаційно-рекламним засобом – вони містять важливі дані по товар і одночасно популяризують бренд.

Вартість плівкової упаковки залежить від її розміру й щільності полімерного матеріалу, а також від особливостей оформлення виробу друком (чим більше використано кольорів фарб, тим вона буде дорожчою, а односторонній друк замовникам обходиться дешевше, ніж двосторонній).

Чому варто замовляти плівкову упаковку в DP Ukraine

Поліграфічні вироби в актуальній упаковці Flow-pack найкраще придбати в нашій компанії.

На користь співпраці з нами ми можемо привести ряд аргументів:

  • ми використовуємо плівку, виготовлену провідними виробниками, яка відповідає європейським стандартам;
  • беремо до уваги всі вимоги клієнта – від конструктивних особливостей виробу до його дизайнерського оформлення;
  • маємо спеціальне, повністю автоматизоване обладнання – потужні й високотехнологічні машини з електронним управлінням, що виготовляє флоу-пак без браку;
  • пропонуємо адекватні, прийнятні ціни – особливо вигідно у нас замовляти великі тиражі.

Звертайтесь, телефонуйте, пишіть нам або одразу приходьте в офіс – у нас працюють справжні професіонали, що дорожать репутацією компанії, цінують кожного клієнта й мають багаторічний досвід!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner