Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Різальна машина Perfecta 115: провідне обладнання для порізки паперу й картону

 Різальна машина Perfecta 115: провідне обладнання для порізки паперу й картону

Жодне поліграфічне підприємство не обійдеться без спеціальної техніки, яка забезпечує різання паперово-картонних матеріалів. Серед машин відповідної категорії бездоганну репутацію здобула модель Perfecta 115 TVC.

Про ключові пріоритетні особливості даної техніки, яка у професіоналів користується високим попитом і наразі успішно експлуатується нашою компанією, ми розкажемо в цій статті.

Про виробника

Бренд Perfecta, що випускає машинне паперорізальне устаткування, має багаторічну історію. Свою виробничу діяльність ця німецька торгова марка, заснована в місті Баутцен, розпочала ще в позаминулому столітті, в 1896 році.

Виробник Perfecta Schneidemaschinen GmbH всесвітньо відомий, він давно очолює рейтинг кращих фірм у своїй галузі. Дана ТМ вирізняється величезним науковим та практичним досвідом. Вона використовує надсучасні технології й водночас дбає про безпеку користувачів своєї продукції.

Асортимент продуктів, які розробляють і створюють фахівці цього бренду, включає периферійні пристрої, агрегати з трьома ножами та одноножові різальні машини, актуальним представником яких є модифікація Perfecta 115 TVC.

Специфіка конструкції та роботи

Зразок Perfecta 115 належить до машин останнього покоління. Ця техніка отримала модернізовану гідравлічну систему й за умови дотримання правил експлуатації цілком безпечна в плані використання. 

Модель обладнана сенсорним дисплеєм із діагоналлю 19 дюймів та комп’ютером TV, що здатен запам’ятовувати до 8 тисяч міток для опцій різки й передбачає можливість використання 400 програм. Електронна начинка дає можливість програмування складних операцій, а екран, який графічно відображає процеси різання, дозволяє їх точно відстежувати.

Конструкція агрегату має центральний стіл і бокові столи з піддувом та хромованим покриттям, що подовжує термін його служби.

Ця машина чудово підходить для обробки матеріалів шириною до 1150 мм – вона ріже і тонкий папір щільністю 55г/ м², і міцний картон товщиною 2 мм, з якого зазвичай виготовляються палітурки й обкладинки книг.

Таке устаткування з потужним (4кВт) головним приводом та інфрачервоним бар’єром успішно використовується для порізки стоп паперу висотою до 165 мм. Жодного ручного регулювання воно не потребує.

Вибором «Дизайн-Принт Україна» різальна машина Perfecta 115 стала не випадково. Завдяки відповідній передовій техніці ми маємо можливість виконувати замовлення комплексного характеру й ті, що часто змінюються, а також працювати з матеріалами, складними для обробки.

Базові плюси

Різак для паперу й картону зразка Perfecta 115 характеризується низкою позитивних аспектів, завдяки яким став затребуваним й отримав максимальну оцінку фахівців:

  • передове, удосконалене цифрове обладнання – машина повністю комп’ютеризована й управляється легко
  • бездоганна якість виконання опцій – результати роботи техніки відповідають найвищим європейським та міжнародним стандартам
  • універсальність використання – Perfecta 115 справляється з обробкою матеріалу різної щільності й товщини
  • оперативність різання – продуктивний агрегат працює з високою швидкістю, тому дозволяє виконувати значні об’єми замовлень за короткі терміни
  • ергономічність – користувачі відзначають зручність машини (монітор комфортний для зору, він не засліплює очі й пересувний), а габарити для такої потужної моделі є досить компактними
  • безпечність – вірогідність виробничих травм при правильній експлуатуванні й обслуговуванні відповідної унікальної техніки практично виключена.

Наші кваліфіковані спеціалісти, що працюють на різальній машині Perfecta 115, віддають належне також її високій точності – цю важливу особливість забезпечують інтегровані в єдину систему програмні налаштування агрегату.

Якщо ви хочете отримати дійсно якісну поліграфічну продукцію, звертайтеся в нашу друкарню – ми використовуємо устаткування, визнане в Євросоюзі та передових країнах світу, маємо великий досвід та цінимо кожного партнера. «Design Print Ukraine» заслуговує на вашу довіру й однозначно її виправдає!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner