Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Heidelberg стоп-циліндр – промисловий агрегат для поліграфічного тиснення

Heidelberg стоп-циліндр – промисловий агрегат для поліграфічного тиснення

Практична реалізація ексклюзивних проектів конструкторів та дизайнерів DP Ukraine була б неможливою без високотехнічних профільних машин. Цехи нашої компанії обладнані друкарськими верстатами й іншими автоматизованими системами нового покоління – вони гарантують випуск безпрецедентно якісної продукції.

У цій статті ми розкажемо про один з агрегатів, який ми використовуємо для обробки листового картонного матеріалу методами тиснення – цей апарат називається Heidelberg стоп-циліндр.

Про бренд Heidelberg

Виготовляється машина Heidelberg стоп-циліндр однойменним німецьким концерном, заснованим ще в 1850 році.

Цей бренд, який пройшов тривалий шлях розвитку, зараз у своїй ніші вважається лідером – його продукція затребувана в передових західноєвропейських країнах, в Азії й США.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні різноманітного обладнання для друку та післядрукарської обробки в галузі поліграфії. З конвеєрів підприємства сходять офсетні друкарські машини різних типів та форматів, а також агрегати для оздоблення паперово-картонних матеріалів різними способами, у тому числі тисненням.

Секрет популярності такої фірми, головний офіс якої знаходиться в Гайдельберзі, – у розробках та впровадженні передових виробничих технологій.

Короткий опис машини

Ми зробили вибір на користь стоп-циліндра від Heidelberg і переконалися в його бездоганній надійності та чудових робочих можливостях.

Цей оригінальний агрегат обладнаний пресом з автоматичним самонакладом. Даний апарат є універсальним – ми використовуємо його для роботи з картоном та папером всіх типів, товщини та щільності.

Методами тиснення така стоп-цілиндрова машина може обробляти не тільки картонно-паперові аркуші, але й полімерні листи. Вона виконує гаряче тиснення фольгою, блінтовим та конгревним методом. Цей процес відбувається за участі термічної плити з чотирма незалежними зонами нагріву.

Даний верстатний апарат, який комплектується електронним пультом управління, вирізняється зручним максимальним форматом 540 х 720 мм і являє собою високотехнологічну й нескладну в плані управління конструкцію з однією штампувальною секцією.

Базові технічні характеристики

Стоп-циліндр Heidelberg, обладнаний спеціальною приставкою Steuer, забезпечує тиснення до 510 х 710 мм.

Показники поаркушевого самонакладу та викладу цього агрегату становлять 370 та 500 аркушів відповідно.

Потужність машини складає 4 кВт, при цьому на максимальній швидкості вона здатна обробити тисненням за одну годину до 3600 аркушів.

Агрегат має відносно компактні габарити, особливо, якщо враховувати, що важить відповідна конструкція понад 5 тонн – його довжина становить 3,35 м, ширина – 1,95 м, а висота сягає 1,85 м. 

Переваги стоп-циліндра Heidelberg

Такий апарат має ряд пріоритетних особливостей, важливих для випуску поліграфічної продукції, відповідної міжнародним стандартам:

  • конструкційну надійність – стоп-циліндр за умови дотримання правил експлуатації гарантує багаторічний термін служби
  • оптимальну потужність та продуктивність
  • високу точність роботи
  • просте, ергономічне управління й обслуговування.

Стоп-циліндр Heidelberg допомагає нам виготовляти вишукані вироби з унікальним оздобленням – упаковку, настільні ігри, блокноти, плоскі магніти, стікери й багато інших видів затребуваної друкованої продукції.

Якщо ви плануєте замовити практичні й стильні поліграфічні вироби, що сприятимуть популяризації вашого бренду – зробіть це у нас: компанія DP Ukraine використовує високотехнологічне обладнання, яке не підводить, при цьому пропонує адекватні ціни та виконання заявок за гранично короткі терміни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner