Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Сортування готової продукції

Сортування готової продукції

Запорукою поставки замовнику якісної друкованої продукції є не тільки уважний, професійний підхід до її проектування й автоматизованого виробництва, але й строгий контроль відповідності кожної одиниці тиражу необхідним стандартам.

Одним із методів відповідного інспектування є сортування готових виробів. Про те, як сортуються наші поліграфічні продукти, ми розкажемо в цій невеличкій статті.

Особливості сортування в DP Ukraine

Такий процес в нашій компанії вирізняється певною специфікою:

  • він є практично фінішною стадією виробничого алгоритму – після сортування готові вироби пакують для відправки замовнику;
  • на відміну від попередніх поліграфічних робіт, від друку до формування готової конструкції, сортуються вироби виключно вручну, в цеху ручної обробки;
  • ​​​​​​сортування є обов’язковим для будь-яких виробів, не залежно від складності їх виробництва та формату – від солідних преміальних упаковок до мініатюрних рекламних стікерів;
  • у результаті такої роботи примірники з найменшими дефектами відсортовуються й утилізуються – це є гарантією повної відсутності браку.

До процесу сортування наші співробітники підходять з максимальною увагою та відповідальністю – ми дбаємо про свою репутацію й цінуємо кожного клієнта!

Чому варто замовляти друковану продукцію у нас?

Замовляючи поліграфічні вироби в нашій, добре відомій в Україні компанії, ви неодмінно отримаєте високоякісну продукцію.

Кожен наш виріб розробляється як індивідуальний конструкторсько-дизайнерський проект, виготовляється за допомогою машинного обладнання останнього покоління, а потім дбайливо й ретельно сортується, щоб у тираж не потрапив жодний екземпляр сумнівної якості.

Звертайтеся – ми працюємо професійно, оперативно та пропонуємо адекватні, доступні ціни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner