Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Групова упаковка в крафт папір: особливості та базові плюси

Групова упаковка в крафт папір: особливості та базові плюси

Практичним рішенням для упаковки партій поліграфічних виробів нашим партнерам, серед яких багато всесвітньо відомих брендів, є групова упаковка в крафт папір.

Відповідне пакування є надзвичайно популярним й затребуваним для спаковування комплектів різноманітних товарів у індивідуальній картонно-паперовій, м’якій чи вакуумній упаковці.

У цій статті ми пояснимо, чому групова упаковка даної специфіки набула значної популярності, розкажемо про її позитивні особливості та оглядово познайомимо читачів із процесом такого пакування.

Про матеріали й сировину для них

Матеріалом для групової упаковки є крафт папір. Він вирізняються посиленою міцністю та виготовляється на основі особливої, слабкопровареної сульфатної довговолокнистої целюлози. 

Сировиною для такого матеріалу, необхідного для групової упаковки, є деревні щепки, оброблені спершу методом сульфатної варки, а потім технологіями промивання, очищення, згущування та без хлорного відбілювання. Кінцевою стадією є пресування, в результаті якого отримують паперові аркуші.

Може виготовлятися відповідний листовий матеріал також по спрощеній схемі – із  вторинної, повторно переробленої сировини. У такому випадку його собівартість є дешевшою.

Переваги крафт-упаковки

Такий тип пакування зараз поширений і користується попитом не тільки в нашій країні, але й за її межами, в тому числі на території Євросоюзу.

Крафт-упаковка як різновид групової упаковки товарів має наступні пріоритетні особливості:

  • екологічну безпечність – матеріал виготовлений на основі натуральної, природної сировини, тому не виділяє токсинів і не викликає алергії (таке пакування підійде для комплектації, наприклад, партій індивідуальних упаковок під харчові продукти, зокрема кондвироби);
  • практичність – крафт-упаковки є міцними, стійкими на розрив, а особлива обробка матеріалу дозволяє використовувати вироби з нього в умовах різних температур довкілля та при підвищеній вологості;
  • низка вартість – відповідного роду упаковки, що зарекомендували себе надійністю, обходяться замовникам недорого;
  • привабливий зовнішній вигляд та ергономічність – дане пакування вирізняється акуратністю, при цьому забезпечує зручне завантаження-розвантаження, транспортування і зберігання тиражів продукції.

Так як показник середньої щільності крафт-матеріалу для групової упаковки складає в середньому від 80 до 115 г/м², таке пакування допускає суттєве максимальне навантаження, до 30 кг.

Важливими позитивними якостями відповідної упаковки є також повітропроникна здатність та теплоізоляційні властивості.

Саме тому відповідну групову упаковку часто обирають замовники наших друкованих виробів. Таке пакування є пріоритетним рішенням для доставки тиражів блокнотів, календарів, рекламних наліпок-стікерів та багатьох інших поліграфічних продуктів, що сходять із конвеєрів нашої друкарні.

Звертайтеся – за вашим бажанням, ми не тільки розробимо й виготовимо для вас ці ексклюзивні вироби з урахуванням усіх ваших вимог, але й поставимо їх у надійній, добротній і недорогій груповій упаковці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner