Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види преміальної упаковки за призначенням

Види преміальної упаковки за призначенням

Одним із найбільш затребуваних видів продукції нашої поліграфічної компанії є преміальна упаковка, виготовлена з палітурного картону та обклеєна зовні дизайнерським картоном або папером із ексклюзивним стильним оздобленням.

Ми виготовляємо таку упаковку, що є престижною та покращує імідж будь-якого бренду, враховуючи всі вимоги замовника, від конструктивних особливостей виробу до його оздоблення.

Фішкою виробництва DР Ukraine є широкий спектр преміальної упаковки відповідно до її призначення – ви виготовляємо даний поліграфічний продукт для товарів різноманітної специфіки. Якщо вам цікаво дізнатися, для яких категорій виробів використовується преміум-упаковка, та чим вирізняються її підвиди, читайте цю статтю далі.

Базові типи товарів, для яких ми робимо преміальну упаковку

Наша компанія спеціалізується на виготовленні індивідуальних проектів упаковки як під харчові продукти, так і для промислових товарів.

Найчастіше ми розробляємо та випускаємо преміальну упаковку для груп товарної продукції, що представлені в поданому нижче переліку.

1. Кондитерські вироби. Найчастіше нам замовляють ефектну упаковку для цукерок. Така коробка вирізняється традиційною низькобортною конструкцією та яскравим, що притягує погляд, дизайном. Оздоблення виробу завжди гармоніює з його вмістом – воно може включати зображення відповідних солодощів, оригінальні орнаменти, візерунки та декор у вигляді позолоти.

2. Предмети гардеробу. На ваше замовлення ми створимо особливу, преміальну упаковку для одягу, в тому числі для виробів текстильних, трикотажних та комплектів високоякісної нижньої білизни. Ви можете бути впевнені, що створені нашими спеціалістами коробки для таких товарів вигідно підкреслять індивідуальність вашої торгової марки й стануть ефективною рекламою продукції.

3. Подарунки. Навіть найкоштовніший презент, який піднесли не упакованим, виглядатиме, м’яко кажучи, неетично й біднувато. Наша преміальна упаковка, навпаки, надасть навіть скромній ювелірній прикрасі довершеність оформлення, а процес вручення подарунка в ній перетворить на справжній сюрприз, створивши незабутню ауру загадковості. Нам варто замовити упаковку для дорогоцінностей, пам’ятних сувенірів, новорічних подарунків, подарункових наборів косметики тощо.

4. Алкоголь. Наразі йдеться не про спиртне «широкого вжитку», а про елітні напої, що вже стали популярними або мають на меті здобути широке визнання. Наша преміальна упаковка для високосортного алкоголю – коробка, стильно прикрашена рельєфними елементами, глянцевою ламінацію або розкішним декоруванням за допомогою вибіркового УФ лаку.

5. Дитячі товари. Барвиста преміальна упаковка від DР Ukraine, що зображує знайомих малюкам персонажів улюблених мультиків, казок та фільмів – краще рішення для іграшок та дитячого одягу. У такій коробці, вишуканість якої підкреслить металізація, тиснення та інші методи поліграфічного оздоблення, товари для малечі неодмінно знайдуть свого щасливого покупця.  

Варто зауважити, що згадані вище категорії – це далеко не повний список товарної продукції, для якої ми пропонуємо преміальну упаковку.

Під які ще вироби варто замовити упаковку преміум-класу у нас

Ми також виготовляємо преміальну упаковку з палітурного картону для товарів для дому – в ній продаються предмети посуду, рушники, набори постільної білизни та багато інших актуальних речей.

Наша дизайнерська коробка-упаковка є раціональним рішенням також для технічних приладів, електротехніки та аксесуарів.

У процесі виготовлення преміальної упаковки бере участь новітнє промислове обладнання. Наприклад, обклеювання картонної основи заготовок крейдованим або дизайнерським папером забезпечує спеціальний каширувальний агрегат – механізований пристрій, обладнаний чотирма валами. Ця високотехнологічна машина наносить на робочі поверхні заготовок клей, притискає до них папір, попередньо оздоблений декором, після чого протягує матеріал вперед.

Створюючи макет такої унікальної упаковки, ми підходимо до справи комплексно й творчо – враховуємо побажання кожного замовника по максимуму.

Усі наші партнери вже переконалися, що, не залежно від призначення преміальної упаковки, цей продукт виробництва DР Ukraine обов’язково має ряд важливих переваг:

  • якість
  • естетичність
  • функціональність
  • демократична вартість

Звертайтеся – ми створимо найкращу преміальну упаковку для вашого товару, якою ви будете пишатися!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner