Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види пподарункових коробок за конструкцією

Види пподарункових коробок за конструкцією

У цій статті ми познайомимо вас із конструкціями нашої продукції та їх ключовими особливостями.

Ми також дамо рекомендації щодо вибору преміальної упаковки згідно типу її конструкційного оформлення.

Преміальна упаковка: видова різноманітність 

Якщо сказати стисло, ми виготовляємо кілька категорій даної продукції. Серед них – коробки типу «кришка + дно», в тому числі зразки з подвійним дном, моделі у вигляді скриньок, пеналів та преміальна упаковка з отвором у вигляді «віконця» для демонстрації товару. 

Розглянемо кожен вид у деталях.

Кришка + дно

Такі коробки включають два корпусних елемента, верхній та нижній: вони складаються із кришки та ящика із дном.

Класичним варіантом даної конструкції є низькобортна кришка та дно із високими бортиками. Дно в даному випадку виконує функцію основного контейнера.

Ми виробляємо також інші зразки преміальної упаковки даного типу. Це коробки, в яких складові мають практично тотожну місткість, та їх альтернативна версія з глибокою кришкою й мілким дном.

Моделі, в яких дно і кришка практично ідентичні, в закритому вигляді мають максимальну площу стику бокових сторінок. Упаковку, в якій нижня частина конструкції вирізняється набагато меншою ємністю, характеризує кришка-ковпак.  

Ми виготовляємо також упаковку-коробку підвищеної міцності, в якій дно отримало подвійну структуру.

 

Скринька

Ця преміальна упаковка отримала свою назву, завдяки схожості будови зі скринею. Вона являє собою коробку, в якій кришка є продовженням тильного бортика.

Модель-скриньку вирізняє підвищена практичність – кришку в такій коробці неможливо загубити, та й закриваються вона досить щільно.

Пріоритетною особливістю упаковки-скриньки є презентабельний дизайн – навіть оформлена лаконічно, з мінімальним та строгим декором, вона виглядає надзвичайно елегантно. Має дана конструкція і ще один важливий плюс – це ергономічність, зручність використання.

 

 

Пенал

Не позбавлена продуманої ергономіки й преміальна упаковка з палітурного картону форми пеналу. Такому виду нашої продукції притаманна будова, що повторює форми однойменного школярського приладдя.

 

Упаковка-пенал складається з основного вузькобортного видовженого ящичка та рухомої кришки-обичайки. Відкриває коробочку кришка-обгортка, плавно й легко рухаючись убік. Користуючись цим виробом, можна відкривати кришку-обідок частково, або знімати її повністю.

 

 

Упаковка з «віконцем»

Наразі досить популярною стала преміальна упаковка у вигляді конструкції з «віконцем». Цей елемент може бути просто наскрізним отвором або обтягнутим зверху прозорим матеріалом – тонким пластиком або поліетиленом.

Така оригінальна деталь оформлення дає можливість побачити й оцінити візуально вміст пакувальної коробки, не розкриваючи її. «Віконечка» в цій престижній упаковці з палітурного картону можуть бути різних геометричних форм та розмірів.

 

 

Як правильно обрати конструктивний тип преміальної упаковки: рекомендації

Вибір конструкції упаковки, обклеєної крейдованим чи дизайнерським папером або тонким дизайнерським картоном, яку ми позиціонуємо як преміальну, залежить від ряду факторів. Першочерговий аспект – врахування призначення виробу.

Обираючи форму для упаковки свого товару, слід обов’язково враховувати його індивідуальну специфіку, характеристики.

Тому прислухайтесь, будь ласка, до порад наших фахівців:

  • для подарунків та коштовних сувенірів класичним рішенням є упаковка-скринька – такий виріб, оздоблений розкішно та вишукано, є традиційним, наприклад, для пакування ювелірних прикрас.
  • якщо обов’язковою задачею преміальної упаковки є реклама, наочна демонстрація товару, віддавайте перевагу моделям «кришка + дно» із глибокою кришкою або коробкам із віконцем – у таких коробках ваша товарна продукція буде об’єктом загальної уваги, тож вона неодмінно знайде свого покупця.
  • практичною упаковкою для брендового взуття або фірмових текстильних виробів буде конструкція із дном та кришкою аналогічних розмірів.
  • у разі замовлення упаковки для товарів значної ваги або сипучих продуктів варто вибрати коробку з подвійним дном (наші розробники можуть також на замовлення клієнта обладнати коробку подвійними стінкми й застібками у вигляді клапанів – вони додадуть виробу додаткової надійності).
  • ергономічним рішенням для зручної переноски упаковки є наявність на ній ручок – прорізних, або у вигляді шнурівки, стрічок тощо.

Конструктивні особливості преміальної упаковки у її виборі відіграють, безумовно, значну роль. Проте додатковими важливими аспектами в цій справі є також оздоблення коробки.

Надати таким виробам ефектного декору допомагають на нашому виробництві провідні технології – офсетний друк та шовкографія. А за допомогою тиснення фольгою ми прикрасимо преміальну упаковку для вашого товару унікальним фірмовим логотипом – це вдале маркетингове рішення для популяризації бренду.

Із приводу придбання преміальної упаковки звертайтеся до менеджерів DР Ukraine – вони завжди радо приймуть замовлення. А наші конструктори, дизайнери та оператори обладнання прикладуть максимум зусиль для того, щоб ви лишилися задоволені результатом. Телефонуйте, пишіть – ми цінуємо кожного клієнта, гарантуємо безпрецедентну якість, а ціни у нас демократичні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner