Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Як обрати металеві пружини для блокнотів та календарів

Як обрати металеві пружини для блокнотів та календарів

Популярним видом поліграфічної продукції, на виготовленні якої спеціалізується компанія «Дизайн Принт Україна», є вироби з палітурними кріпленнями у вигляді пружин із металу.

Відповідні палітурки є класичним рішенням для таких виробів, як настінні календарі та блокноти.

Цей текст містить відомості про характерні особливості й плюси металевих пружин для палітурок, а також розповідає, як правильно вибирати відповідний елемент оздоблення друкованих продуктів.

Про функціональність пружин із металу та їх переваги

Палітурка, виконана у вигляді металевих петель-пружинок, у порівнянні з аналоговим елементом із пластику, має кілька пріоритетних особливостей:

  • цей варіант оформлення дозволяє без обмежень, на 360° розгортати календар, альбом чи інший переплетений виріб
  • надає продукту елегантного, більш статусного й презентабельного вигляду – даного роду дизайну віддають перевагу солідні й вибагливі замовники
  • палітурка з металу бездоганно міцна та надійна, якщо її не розтискати – інакше петлі деформуються
  • блокноти та інша аркушева продукція з переплетінням у вигляді металевих пружин зручна у використанні й довговічна.

Логічно, що вартість виробів із палітурками з металевих петельок дещо вища, аніж із альтернативних пластикових – це зумовлено їх кращими експлуатаційними властивостями.

Особливості пружинних металевих палітурок

Для виробництва календарів, альбомів і блокнотів ми використовуємо металеві петлі, виготовлені з тонкого, але стійкого до деформацій та розриву дроту.

Базовим матеріалом пружин є сталевий сплав, а зверху вони декоруються спеціальним нейлоновим покриттям. Таке дизайнерське рішення дозволяє виробу отримати певний колір.

Компнія Design Print Ukraine випускає відповідну аркушеву продукцію з металічними пружинами розміром від 6,4 до 25,4 мм, класичної круглої форми.

Підбор палітурних пружин

Замовляючи календарі, варто брати до уваги наступні критерії:

  • габарити пружин – чим товща палітурка, чим більше аркушів у виробі, тим більшими мають бути петлі
  • крок перфорації – для блокнотів товщиною до 1,2 см краще підходять пружинні палітурки з кроком 3:1, а для альбомної продукції та календарів з товстими, щільними аркушами й широкими палітурками наші фахівці радять обирати пружини з кроком 2:1
  • кольорову гаму – вона має гармоніювати із загальним дизайном, зокрема з обкладинкою аркушевого виробу, відповідати естетичним смакам й тенденціям моди (універсальним рішенням є барви ахроматичні, чорно-білого спектру, а модним трендом наразі стали кольори «металік» та «бронза»)
  • якість і виробника – ми використовуємо пружини лише від перевірених брендів, які виготовлені відповідно до європейських стандартів.   

Визначитися з дизайнерським оформленням календарів, каталогів і блокнотів, у тому числі з металевими пружинами для їх брошурування, вам допоможуть спеціалісти нашої компанії.

Звертайтеся – маючи великий досвід та дбаючи про свою гарну репутацію, ми виготовляємо відповідні вироби на замовлення з урахуванням усіх побажань своїх партнерів, робимо це завжди максимально якісно, оперативно та за привабливими цінами!   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner