Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Ручки для подарункових пакетів: види та матеріали

Ручки для подарункових пакетів: види та матеріали

Сучасні споживачі віддають перевагу упаковці екологічній та практичній. Саме такі властивості має продукція нашої компанії, виготовлена з картонно-паперових матеріалів, у тому числі подарункові пакети. 

Визначаючись із замовленням даних виробів, ми радимо звертати увагу на важливий елемент їх оформлення – ручки. Із різновидами, особливостями дизайну й пріоритетними характеристиками ручок, якими комплектуються наші пакети для подарунків, читачів познайомить ця стаття.

Види й матеріали

Завдяки ручкам, пакети стають зручними у використанні й набувають завершеного вигляду. Для виготовлення подарункових пакетів ми використовуємо різні види ручок.

Окрему категорію складають ручки висічні – вони являють собою прорізні отвори форми продовгуватого овалу у верхній частині виробу. Оформлення даного роду не потребує використання додаткових матеріалів й вирізняється простотою виробництва. Перевагою ручок висічних є їх мінімальна вартість.

Також ми виготовляємо пакети під подарунки з такими ручками: джутові, шнурівки та стрічки.

Мотузяні ручки, для яких використовується джут, наразі в тренді. Вони, вносячи в дизайн виробів нотки актуального етнічного стилю, дозволяють виробам виглядати оригінально й сучасно.

Високим попитом користуються також ручки, виготовлені з плетеної або в’язаної шнурівки. Їх плюси – різноманітність кольорової гами й естетичність. Найбільш практичним варіантом відповідно оформленого пакету є ручки-шнурочки з пластиковими наконечниками-фіксаторами.

Вишуканий і солідний вигляд пакету для подарунка надають ручки-стрічки, виготовлені з репсу або атласу. Такий тип буде найкращим варіантом для пакування коштовних, цінних презентів.

Порівняльні характеристики й рекомендації щодо вибору

Тим, хто збирається замовляти партію подарункових пакетів, але не можете визначитися, які саме ручки підібрати для них, в пригоді стануть наші добрі поради:

  • висічні ручки, що обійдуться вам найдешевше, здатні витримувати невеликі вагові навантаження – це ідеальне рішення для пакетів невеликого формату, до 20 х 30 мм;
  • джутові ручки трохи грубуваті на дотик, але їх матеріал, натуральний, зносостійкий, вироблений із рослинної сировини та наділений невеликою гігроскопічністю, особливо цінується споживачами пакувальної продукції;
  • шнурівка для ручок пакетів, що їх елегантно декорує, у міцності не поступається джуту й тактильно приємна – для неї використовуються такі популярні синтетичні матеріали як поліпропілен та поліефір (алергії вони не викликають);
  • стрічкові ручки, які можуть бути матовими або вирізнятися глянцевим блиском, дозволяють паперовому пакуванню виглядати особливо ефектно, ошатно й святково – вони найкраще гармонують із пакетами з глянцевого паперу.

Обираючи варіант ручок для подарункового пакету, варто враховувати їх матеріал, габарити, дизайн та матеріал самого пакету. Якщо ви віддасте перевагу ручкам-мотузочкам, звертайте увагу на їх товщину, міцність та форму (ці вервечки можуть бути круглими або пласкими).

Для мініатюрних пакетиків та аналогічних виробів середнього розміру підійдуть ручки-шнурівки товщиною від 4 до 6 мм, а для тари великих параметрів варто обирати шнурівку до 10 мм з пластиковими фіксаторами на кінцях.

Доцільно також правильно добирати колір ручок – їх забарвлення має підкреслювати оригінальність дизайну упаковки.

Попит на подарункові пакети є високим: таку продукцію виготовляє чимало підприємств.

Ми рекомендуємо замовляти відповідні вироби у нас – обравши компанію Design Print Ukraine, ви вчините правильно.

Співпраця з нами гарантує для наших партнерів ряд переваг:

  • ми випускаємо пакети для подарунків з ручками преміальної якості.
  • працюємо на автоматизованому обладнанні – такі машини дозволяють виготовляти продукцію, відповідну європейським стандартам, за короткі терміни;
  • наша команда – справжні професіонали своєї справи, майстри, що мають великий досвід і по праву пишаються ним;
  • ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, пропонуючи клієнтам найбільш фінансово вигідні умови.

Якщо вам потрібні добротні, стильні та практичні подарункові пакети з високоякісними ручками, звертайтеся – ми готові стати вашим надійним партнером!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner