Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Сучасне обладнання для промислової висічки в поліграфії - стоп-циліндр Heidelberg

Сучасне обладнання для промислової висічки в поліграфії - стоп-циліндр Heidelberg

Поліграфічне виробництво є складним та багатоетапним процесом, що включає як друк, так і різні види післядрукарської обробки. Вони здійснюються сучасними високотехнологічними спецмашинами, які вимагають мінімальної участі оператора.

Даний робочий алгоритм обов’язково передбачає висічку форм картонно-паперових виробів з листового матеріалу на профільному промисловому обладнанні. Про один із агрегатів, що забезпечує виконання відповідної опції в цехах нашої компанії DP Ukraine, ми розкажемо в цій статті.

Мова піде про стоп-циліндр Heidelberg: ви дещо дізнаєтеся про виробника такого апарату, отримаєте уявлення про його найбільш важливі технічні характеристики, конструкційні особливості та плюси.

Хто випускає стоп-циліндр Heidelberg?

Цей агрегат для висічки виготовляється однойменним німецьким брендом, що входить в число світових лідерів своєї галузі й має багату історію.

Датою заснування цього підприємства, що пройшло довгий шлях розвитку і наразі є крупним концерном, став далекий 1850 рік.

Компанія займається розробками й масштабним виготовленням різного автоматизованого обладнання для поліграфії – вона пропонує широкий модельний ряд друкарських верстатів і техніки для механічної обробки паперу й картону.

Зараз продукція Heidelberg, у тому числі й стоп-циліндр виробництва даної фірми, експортується в країни Єврозоюзу та Сполучені Штати.

Характеристики висічної  машини

Автоматичний агрегат стоп-циліндр Heidelberg є потужним верстатом (4 кВт), що вирізняється високою продуктивністю роботи.

Упродовж однієї години відповідна машина обробляє до 4000 листових одиниць.

Функціонал такого стоп-циліндра передбачає механізований самонаклад аркушів і їх автоматизовану видачу після обробки.

Представники модельного ряду стоп-цилиндрів виробництва Heidelberg передбачають роботу з аркушевим картоном і папером різного формату, щільності й товщини.

Лінійка стоп-циліндрів Heidelberg включає моделі, адаптовані під роботу не лише з целюлозними, а і з полімерними матеріалами, а доповнення комплектація верстата особливою приставкою дозволяє використовувати його і для поліграфічного тиснення.

Специфіка конструкції

При відносно компактних розмірах такий поліграфічний висічний агрегат має значну вагу – маса його більша п’яти тонн.

Циліндровий механізм машини приводиться в рух виключно під час висічки, а коли апарат вимкнений чи заготовки на лінії рівняються, він залишається нерухомим.

Висічку на аркушах паперу та картону апарат виконує за допомогою спеціального пресу, обладнаного комплектом ріжучих елементів.

Управління цим приладом, обладнаним штампувально-висічною секцією, здійснюється за допомогою ергономічного електронного пульту.

Про пріоритетні особливості використання стоп-циліндра Heidelberg

Наша компанія обрала стоп-циліндр Heidelberg, бо ця машина вирізняється багатьма перевагами:

  • високою продуктивністю, здатністю працювати в швидкому темпі
  • абсолютною точністю висічки
  • надійністю всіх робочих систем та механізмів
  • простотою управління й обслуговування
  • тривалим терміном експлуатації.

Використання обладнання останнього покоління та високий професіоналізм нашої команди дозволяє нам випускати ексклюзивну, розроблену індивідуально для кожного клієнта поліграфічну продукцію преміальної якості. Звертайтеся – наш сервіс порадує вас оперативністю й привабливими цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner