Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Коробочка для ювелірних прикрас

Коробочка для ювелірних прикрас

Народна приказка говорить, що всякий дорогоцінний камінь вимагає не менш коштовної оправи. Наша компанія може продовжити цю фразу: а будь-який ювелірний виріб конче потребує преміальної, відповідної його статусу упаковки.

Замовити вишукану коробочку для обручок, перснів, сережок та інших дорогоцінностей варто в Design Print Ukraine. Ми переконаємо наших потенційних клієнтів, що кращої компанії із виготовлення коробочок для ювелірних виробів ви не знайдете: розкажемо про свої провідні технології, новітнє обладнання, яке працює на нашому підприємстві, а також про вишуканий дизайн наших упаковок.

Специфіка виробництва: етапи й обладнання

Процес виготовлення упаковок для ювелірних прикрас є багатоетапним та автоматизованим – у ньому бере участь немало агрегатів:

  • офсетна або шовкотрафаретна друкарська машина – завдяки цьому обладнанню на матеріал коробки наносяться необхідні зображення.
  • ламінатор – наносить на поліграфічні вироби під тиском та в умовах високотемпературного режиму спеціальну плівку, що підвищує експлуатаційні властивості пакувальних коробочок й запобігає стиранню фарби.
  • станки для тиснення – для ефектного оздоблення упаковок дорогоцінностей ми використовуємо технології тиснення фольгою, а також блінтовим та конгреневим методом.
  • висічний агрегат – машина з ріжучими елементами, що надає матеріалу необхідної для подальшого виготовлення конфігурації.
  • фрезерне обладнання – високоточна установка з електронним програмуванням, яка прорізує у заготовках пази для легкого згину та гострих кутів коробочки.
  • машина для склеювання кутів – цей апарат, використовуючи спеціальний скотч і автоматично склеюючи відповідною липкою стрічкою кутики картону, власне формує конструкцію коробочки.

Завершальна стадія виготовлення преміальних упаковок під ювелірні вироби – каширування високосортним крейдованим чи дизайнерським папером. У результаті обробки каширувальним  агрегатом вироби набувають завершеного вигляду й стильного дизайну.

Характеристики та особливості оформлення коробочок

Для виробництва упаковок під ювелірні прикраси ми використовуємо палітурний картон товщиною 1,5 мм та крейдований чи дизайнерський папір.

Ми пропонуємо величезний вибір кольорів та фактур дизайнерського паперу для оздоблення коробок різних геометричних форм під прикраси – у каталозі ви знайдете понад сотню варіантів.

Виглядати елегантно й привабливо, а також набути захищеності від негативних факторів преміальним коробкам, обклеєним крейдованим папером, допомагає ламінація, матова, глянцева чи софт-тач.

Актуальним рішенням є декор такої упаковки фірмовим логотипом – цей знак, що презентує ваш бренд і тим самим сприяє популяризації товару, може бути нанесений друком або тисненням.

Чому варто замовляти коробочки для ювелірних виробів в «Дизайн-Принт Україна»?

Придбавати пакувальні коробки для дорогоцінностей найкраще в нашій компанії – ми заслужили довіру й визнання всіх, хто став нашим партнерам, завдяки ряду важливих критеріїв:

  • бездоганній якості продукції – вона є вагомою підставою, щоб позиціонувати наші коробочки як преміальні, що відповідають світовим стандартам.
  • обладнанню останнього покоління – весь процес виробництва автоматизований, ми використовуємо сучасні електронні машини, що виключають можливість браку.
  • високому професіоналізму наших майстрів – у нас працюють кваліфіковані й досвідчені фахівці, справжні знавці й фанати своєї справи.
  • широті асортименту коробочок для ювелірних прикрас – ви можете обрати лаконічні моделі або віддати перевагу зразкам із оригінальним, стильним і ефектним оздобленням, ексклюзивним трендовим дизайном, що відповідає нинішнім віянням моди.  

Пріоритетом співпраці з нами є також наша демократична й гнучка цінова політика – звертайтеся, робіть замовлення преміальних коробок для ювелірних виробів у нас на найбільш вигідних умовах!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner