Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Коробки для настільних ігор: види та принципи вибору

Коробки для настільних ігор: види та принципи вибору

Комплект поставки будь-якої настільної гри, яку варто замовити у виробника DP Ukraine, неодмінно включає її упаковку, що слугує зручним кейсом для решти комплектуючих виробу й забезпечує належне збереження усіх деталей.

Наразі в продажу можна знайти зразки ігор, упакованих нестандартно, наприклад, у тубуси. Проте найбільш популярним та практичним типом відповідної поліграфічної продукції по праву вважається коробка, виконана з целюлозних матеріалів.

У цій статті ми пояснимо, які переваги має настільна гра, що поставляється в картонно-паперовій коробці. Ми також розкажемо про відмінності різних типів таких виробів і дамо корисну інформацію про критерії, за якими упаковку-коробку для настільної гри доцільно підбирати.

Чому саме коробка?

Настільна гра в коробці прямокутної форми є класичним рішенням, а класика, як відомо, завжди актуальна й затребувана.

Упаковка-коробка під настільну гру нашого виробництва має ряд пріоритетних особливостей.

1. Ергономічність. Оскільки базові деталі гри (мається на увазі ігрове поле, карти або картки) найчастіше прямокутні, вони оптимально, компактно розташовуються в такій упаковці.

2. Міцність. Коробку, що являє собою конструкцію з товстими стінками, цупким дном і кришкою, яка щільно закривається, уберігаючи вміст від механічних пошкоджень, пилу й бруду, вирізняє надійність.

3. Естетичність. Наша компанія дбає не лише про конструктивну якість своїх виробів, але й про їх красивий, стильний і презентабельний дизайн. Відповідні ігровому сюжету яскраві та цікаві малюнки, якими декорована коробка-упаковка, не залишають байдужими навіть завзятих критиків і скептиків.

4. Екологічність. Ми виробляємо дану продукцію з безпечних для здоров’я матеріалів, а для її декору використовуємо засоби, що не викликають алергії.

Наші настільні ігри комплектуються коробками з високосортного палітурного картону, обклеєного крейдованим або дизайнерським папером. Такий вид упаковок відноситься до категорії преміальних. Матеріали, які ми використовуємо в їх виробництві, виготовляються з натуральної, природної сировини. Картон і папір під дією різних агресивних факторів не змінюють свого хімічного складу, не набувають токсичності.

Чим відрізняються між собою моделі упаковок-коробок для настільної гри?

Кожен зразок даного пакувального оформлення має певні відмінності, на які необхідно звертати увагу при замовленні настільної гри.
 


Насамперед, пакувальні коробки такої специфіки вирізняють наступні ознаки:

  • формат і геометричні параметри – зразки коробок під настільну гру виробництва нашої компанії відрізняються за габаритами, місткістю й формою, вони можуть бути видовженими або квадратними.
  • тип конструкції – традиційними вважаються двохкомпонентні моделі типу «кришка + дно», а їх найпопулярнішим підвидом є коробки, в яких висота бортиків дна та кришки однакова (альтернативним, менш поширеним варіантом може бути коробка-скринька).
  • дизайн – як правило, коробка для настільної гри оформляється яскраво, прикрашається яскравими малюнками та оригінальними, чудернацькими написами, але якщо, наприклад, це суто інтелектуальна гра для дорослих, доречним буде і стриманий, лаконічний вигляд упаковки.
  • характер поліграфічного оздоблення – кожен зразок нашої коробки для настільної гри має власний, унікальний декор, що наноситься різними методами: офсетним або шовкотрафаретним друком, тисненням фольгою, ламінацією, покриттям спеціальним лаком.
  • ціною – цей показник, що визначає вартість виготовлення настільної гри, залежить від факторів, згаданих у переліку вище, а також від тиражу цього виробу (чим більшу партію ви замовите, тим дешевше вам обійдеться одиниця продукції).

Кожна коробка для настільної гри, що випускається нашим підприємством і є обов’язковим елементом комплектації даного продукту, унікальна й ексклюзивна. Створюючи її проект, наші фахівці беруть до уваги всі вимоги клієнта. Конструктори й дизайнери DP Ukraine, підходячи до цієї справи творчо, завжди враховують найменші нюанси.

Як вибрати коробку правильно: корисні поради

До вибору упаковки для настільної гри варто підходити комплексно й продумано.

Розмір коробки має бути таким, щоб у ній могли вільно, але при цьому компактно  розміститися всі деталі виробу, від ігрового поля, до карт чи фішок та інструкції з правилами.

Форма також важлива. Варіант, застрахований від мимовільного відкривання – кришка з клапанами, а от кришка коробки-скриньки точно не загубиться.

На користь додаткової ергономіки виробу свідчить наявність у коробці ложемента. Цю деталь упаковки, що розташовується на її дні та має вигляд внутрішніх відсіків під окремі елементи гри, оцінять любителі порядку й зручності. Чарунки ложементу фіксують деталі, не дозволяючи їм хаотично розсипатися.

Міцніть та зносостійкість коробки підвищує ламінація. Плівкове полімерне покриття захищає поверхню упаковки, а отже, і її вміст, від механічних пошкоджень, вологи й інших негативних факторів, та має приємний, матовий або глянцевий блиск.

Важливим аспектом є також декор і його засоби. Оформлення може обмежуватись канонічним офсетним друком або, навпаки, включати вишукане оздоблення металізованими, флуоресцентними фарбами чи рельєфними фактурними елементами.

Коробка під гру для дорослих цілком може бути  виконана в стилі мінімалізм. Але якщо настільна гра адресована маленьким користувачам, пріоритетним рішенням будуть соковиті, яскраві барви та цікаві малюночки, що ефектно прикрашають фронтальну сторону коробки.

Зважаючи на значну кількість аспектів вибору коробки для настільної гри, розробку її дизайнерського проекту краще доручити спеціалістам. Фахівці DP Ukraine візьмуться за цю справу з радістю. Звертайтеся – ми запропонуємо вам найкращі макети та найбільш вигідні умови співпраці!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner