Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

З яких матеріалів виготовляють компоненти настільних ігор?

З яких матеріалів виготовляють компоненти настільних ігор?

Одним із найпопулярніших подарунків для дітей, від малюків-дошкільнят до підлітків, є настільна гра. А скласти компанію дітлахам під час відповідного роду гри цілком можуть і дорослі – таке дозвілля допомагає відігнати сум і розвіяти тривогу, а ще воно згуртовує сім'ю, робить родинні стосунки теплішими.

Ігри, які виготовляє компанія DP Ukraine, користуються чималим попитом, бо вони елегантно виглядають, надзвичайно цікаві та при цьому коштують в рази дешевше, ніж, наприклад, м’які чи механічні іграшки.

Секрет доступної вартості цього виробу – в матеріалах, які використовуються для виробництва настільної гри. Про те, із чого ми робимо упаковку та комплектні елементи, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Коробка

Пакувальна коробка, в якій випускається й поставляться настільна гра, є важливим елементом: вона виконує функцію захисту вмісту й, власне, презентує товар.

Своїм замовникам ми пропонуємо вибір – це два типи упаковки під настільну гру, картонна та преміальна. Розкажемо про кожну з них детально.

Картонна упаковка

Ця коробка виготовляється з крейдованого картону, дизайнерського картону або особливого аналогу цих матеріалів, відомого під назвою крафт-картон.

Крейдований картон вирізняє верхній шар із приємною на дотик, гладкою поверхнею з великим вмістом крейди. Завдяки цьому вапняковому мінералу лицьовий бік матеріалу, що може вирізнятися матовістю або блискучим глянцем, отримав естетичне білосніжне забарвлення.

Такий вид матеріалу чудово підходить для багатоколірного друку, бо здатен гарно втримувати фарбувальний пігмент. Друковані зображення виглядають на крейдованому картоні, що є вологостійким і вирізняється низькою повітропроникністю, яскраво й соковито.

Альтернативний, більш вишуканий варіант виготовлення картонної упаковки для настільної гри – дизайнерський картон.

Цей тип матеріалу, який також не позбавлений практичності, використовується для виробництва ексклюзивних, елітних коробок, прикрашених фактурними елементами, металізацією, тисненням тощо.   

Крафт-картон, що був винайдений не так давно, теж використовується для виготовлення упаковок-коробок під настільну гру. Цей матеріал, порівняно з іншими видами картону, має більшу міцність і пористу, двохшарову структуру.

Якщо ви хочете отримати коробку, максимально стійку до різного роду деформацій, що поєднує в собі амортизаційний ефект і високу гідрофобність – варто обрати саме цей тип картонного матеріалу.

Преміальна упаковка

Виготовлення преміальної упаковки для настільної гри є порівняно трудомістким процесом, бо передбачає стадію каширування – обклейки.

Для оформлення коробок преміум-класу наше підприємство використовує палітурний картон або мікрогорфокартон, та тонкий папір – крейдований або дизайнерський, що застосовується для обклеювання основи. 

Палітурний картон вирізняється підвищеною щільністю та жорсткістю. Він довговічний, стійкий на розрив та згин. Завдяки пористості, цей матеріал чудово піддається різанню, штамповці та обробці клеєм на поліграфічному обладнанні.

Відмінністю мікрогофрокартону є тришарова структура, що включає проміжний гофрований шар. Вироби з такого матеріалу легкі, довговічні, й також гарно піддаються обробці на поліграфічному машинному обладнанні.

Крейдований папір, що наклеюється на картонну основу, у плані видів друку та способів декору є універсальним – для його оздоблення підходять усі методи.

Дизайнерський вид паперу, який також знайшов широке використання у виробництві преміальних упаковок для настільної гри, фахівці відносять до класу «люкс». Пріоритетні особливості цього паперу – розмаїття кольорів та фактур.

Елементи гри

Традиційною деталлю комплекту поставки будь-якої настільної гри є ігрове поле.

Для виготовлення бази цього елементу наші виробництво використовуює також палітурний картон, цупкий та міцний. А надати даному виробу естетичного та яскравого дизайну, як і преміальній коробці, допомагає обклейка тонким папером, дизайнерським або крейдованим.

Картонні заготовки у відповідному випадку також обробляться кашируванням – у результаті отримуємо ігрове поле з бездоганно чіткими зображеннями і яскравими кольорами.

Багато ігор комплектуються картками або гральними картами. Ці елементи виготовляються із щільного двостороннього картону – такий матеріал дозволяє їм бути стійкими до деформацій і зносу.

Зробити картонно-паперові елементи настільних ігор міцнішими й водночас набути їм приємного матового, глянцевого блиску, чи оксамитного покриття софт-тач, допомагає ламінування –  обробка їх спеціальною полімерною плівкою. Таку роботу на нашому підприємстві виконує рулонний ламінатор, потужний та високопродуктивний.


Переваги наших настільних ігор

Настільні ігри від DP Ukraine отримали високу оцінку як вітчизняних, так і провідних європейських фахівців, і таке визнання пояснюється рядом плюсом нашої поліграфічної продукції: 

  • використанням високоякісних матеріалів
  • екологічністю
  • беззаперечною якістю й акуратністю виконання
  • передовими технологіями виробництва
  • унікальним, вишуканим та стильним дизайном

Важливим позитивним моментом співпраці з нами є привабливі ціни.

Звертайтесь – у нас ви зможете замовити настільну гру, яка буде недорогою, довговічною, оригінально оформленою й неодмінно зможе подарувати в наш непростий час радість багатьом людям!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner