Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виготовлення настільної гри

Виготовлення настільної гри

Настільна гра, що гарантує цікаве дозвілля дорослих і малюків, у всі епохи свого існування (а історія її, зауважте, багатовікова) вважалась доречним і бажаним подарунком.

Зараз така забавка також у тренді – вона допомагає цікаво та з користю провести дозвілля, а також прогнати тривожні думки й налаштуватися на позитив.

Наша поліграфічна компанія виготовляє різноманітні високоякісні настільні ігри на замовлення. Як у цехах друкарні DP Ukraine звичайний папір та картон чудодійно перетворюється на настільну гру в ефектній і яскравій упаковці, та які сучасні машини беруть участь у цій копіткій справі, ми розкажемо далі.

Технічні процеси

Виробництво стартує одразу після того, як конструктор і дизайнер підприємства створять декілька макетів виробу, з урахуванням усіх вимог клієнта, а замовник обере з них найліпший проект.

Якщо йдеться про виготовлення класичної настільної гри в коробці (а цей продукт найчастіше оформляється саме так), його виготовляють у наступній послідовності.

1. Наносять друк на папір, що буде обклейкою упаковки, та на інші матеріали, з яких будуть виготовлені елементи комплектації (це може бути інструкція користувача з правилами, ігрове поле, карти тощо).

2. Лакують потрібні елементи гри та ламінують облицювальні аркуші для зовнішнього шару коробки (тонке покриття з полімеру забезпечить додаткову надійність і преміальний вигляд виробу).

3. Оператор виконує на картонних заготовках поздовжні надрізи відповідно до геометричної конфігурації і габаритів пакувальної коробки (цей етап процесу спрямований на отримання упаковки з прямими кутами, 90°).

4. Фіксуються кутики заготовки коробки за допомогою скотча на спеціальному автоматичному агрегаті.

5. Висічену обклейку подають через каширувальну лінію для нанесення клею. Палітурна заготовка одягається на молд, прес машини опускає її, після чого ще один молд виконує загинання кутів (результатом цих опцій стає готова деталь коробки).

6. Якщо настільна гра комплектується, наприклад, картками або картами, ці елементи підбираються та складаються в цеху ручних операцій. Кожен набір фіксується ПЕТ-пояском.

7. Гру збирають: установлюють в дно коробки картонний ложемент із відсіками, потім викладають в ці відділення всі складові комплекту виробу, після чого кришку коробки закривають.
 


Готову гру запаковують у тонку прозору плівку та складають в пакувальні гофровані короби, в яких цей виріб уже вирушить до замовника.

Яке обладнання допомагає виготовляти настільну гру?

Левова частка робіт із виробництва картонно-паперової продукції відповідної специфіки виконується на автоматизованих апаратах.

Таких високотехнологічних спецмашин у нас чимало:

  • верстат плоского офсетного друку – він переносить фарбу на папір за допомогою встановленої в цю конструкцію друкарської форми.
  • ламінатор – ми використовуємо промисловий рулонний агрегат для ламінації, робота з яким вимагає строгого дотримання температурного режиму, врахування виду паперу й типу плівки.
  • фрезерно-пазовий станок – високоточна цифрова установка, обладнана ріжучими елементами та однобічним конвеєром.
  • машина для обклейки кутів коробок – цей пристрій, приймає естафету після фрезерної обробки заготовок.
  • каширувальний агрегат – механізована конструкція з системою робочих валів, виготовлених із нержавіючого сплаву, та налаштуваннями товщини шару клею.
  • апарат для формування коробки  – він синхронно та швидко підгинає всередину бортики заготовки, формуючи коробку.
     


Дана техніка, керована досвідченими фахівцями, виготовляє настільну гру з простих, традиційних для поліграфії матеріалів – палітурного картону та крейдованого чи дизайнерського паперу. Картон використовується як основа цупких елементів конструкції, а папір, із друком, ламінуванням чи іншими, додатковими способами оздоблення, застосовується для обклейки виробу (наприклад, коробки або ігрового поля). А якщо комплектація гри включає карти або картки, їх роблять із двостороннього картону.

Результатом творчої праці наших розробників, відточеного професіоналізму операторів та новітнього обладнання стає настільна гра цікаво, стильно і яскраво оформлена, та бездоганно акуратно й добротно зібрана. Тому з приводу замовлення настільної гри вам однозначно варто звернутися в DP Ukraine – ми зробимо для вас ексклюзивний продукт, що приречений стати хітом продажів!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner