Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Настільні ігри: види та етапи виготовлення

Настільні ігри: види та етапи виготовлення

Зараз, коли люди вже трохи притомились від дисплеїв гаджетів, а непроста обстановка в країні іноді змушує обходитись без електрики, стрімко повертає свою колишню популярність настільна гра.

У цій статті ми розкажемо про види даної продукції, що допомагає відволіктись від неприємних думок, тренує увагу, пам'ять і здатність логічно мислити. Ми також познайомимо вас із шляхом, який проходять целюлозні матеріали, щоб перетворитися на гру в коробці – яскраву та цікаву.

Які бувають настільні ігри?

Існує умовна класифікація відповідних ігор, яка їх поділяє на категорії, диференціюючи за рядом вказаних нижче ознак.

1. Функціональна спрямованість. Цей тип включає настільні ігри навчальної, комунікативної та розважальної специфіки. Наше підприємство виготовляє таку продукцію в картонних коробках у вигляді головоломок, ігор для спілкування, для вдосконалення розумових здібностей дорослих і дітей, та суто для відпочинку.

2. Характер. За характером настільна гра буває інтелектуальною або азартною. Інтелектуальний різновид має на меті розвиток логіки, здатності розробляти стратегію. Для перемоги гравцю тут потрібно думати й прораховувати наступні ходи. В азартному аналогу, навпаки, виграш залежить тільки від везіння.

3. Тип використаних предметів. В DP Ukraine ви можете замовити настільні ігри з картами та кубиками, що мають у складі спеціальні дошки-поля, певне канцелярське приладдя, піщаний годинник чи базуються на викладанні певних візерунків.
 


4. Кількість гравців. Ми розробляємо й реалізуємо відповідні проекти як для двох гравців, так і для всієї родини або великої компанії – це чудовий спосіб організації веселого дозвілля в спокійній, дружелюбній атмосфері.

5. Форма упаковки. Класичним варіантом вважається коробка «кришка+дно», виготовлена з картону та обклеєна тонким папером, декорованим друком і ламінацією. Можливе додаткове обладнання такого виробу клапанами. Нерідко гру настільного типу виробники запаковують у пакети або плівку.

Незалежно від свого виду, кожна настільна гра, що сходить із нашого конвеєра – це виготовлений за європейськими стандартами виріб, що запрошує в світ веселих мандрів, завзятих турнірів і захоплюючих пригод.

Як виготовляється настільна гра на підприємстві?

Процесу промислового виробництва такого продукту передує проектування. Наші конструктори та дизайнери на даному етапі розробляють ідею, структуру та дизайн елементів, а також способи їх взаємодії.

Фахівці готують для замовника кілька макетів, із яких він обирає найкращий.

Після цього проект запускається у виробництво, що включає наступні етапи:

  • друкування аркушів паперу для оздоблення упаковки, елементів та інструкції до настільної гри.
  • лакування поверхні картонних заготовок та ламінація, зовнішньої обклейки коробки (обробка лаком є профілактикою стирання фарб й надає виробу акуратнішого вигляду, а ламінування запобігає розмоканню матеріалів під час каширування).
  • прорізування розташованих паралельно канавок на високоточному фрезерно-пазовому верстаті (в результаті виходить упаковка заданих параметрів з прямими кутами).
  • висічка на спецмашині тигель, обладнаній штампувальним ножем, на цьому етапі, що включає вирізання під тиском контурів обклейки, палітурної заготовки та ложемента, бігуються лінії згину й видаляються зайві частини матеріалу, тож всі деталі виробу отримують потрібну форму.
  • кути заготовки коробки автоматично скріплюються за допомогою скотча  на потужному фальцювально-склеювальному апараті.
  • висічену обклейку подають на лінію каширування, обладнану гідравлічним пресом – тут завершується механізований процес формування коробки.
     


Фінішна стадія виробництва – ручна праця, в ході якої відбувається збірка картонного ложементу, скріплення комплектів елементів гри (наприклад, карт або фішок) та комплектація виробу.

Готовий продукт часто для презентабельності й захисту обгортається прозорим плівковим покриттям, а потім упаковується партіями в короб із гофрокартону.

Якщо ви збираєтесь замовити настільну гру, компанія DP Ukraine радо стане вашим сумлінним виконавцем і надійним партнером у цій справі. Звертайтеся – ми маємо багаторічний досвід у розробці й виготовленні відповідної продукції, а ще гарантуємо її преміальну якість, стильний дизайн та привабливу вартість!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner