Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Ложемент у настільних іграх: конструкційні особливості й призначення

Ложемент у настільних іграх: конструкційні особливості й призначення

Наша компанія приділяє значну увагу не тільки стильному дизайну своєї поліграфічної продукції, але й її експлуатаційним характеристикам та практичним властивостям.

Настільні ігри, які розробляє та випускає за індивідуальним замовленнями DP Ukraine, в даному плані не є виключенням – ми ретельно продумуємо ергономіку кожної моделі, від найдрібніших елементів комплектації до конструкції упаковки.

Зробити паперово-картонну коробку під гру максимально зручною допомагає її особлива деталь – ложемент. Про те, що собою представляє ця складова упаковки, та для чого вона потрібна, ми розкажемо в цій статті.

Що таке ложемент?

Ложементом називають фігурний виріб із вертикальними та горизонтальними бортиками, що встановлюється або вклеюється всередину пакувальної коробки.

Конструкція цієї деталі оформлення являє собою вставку зі спеціальними перегородками, виїмками або відсіками, параметри яких адаптовані під розміри й конфігурацію комплектуючих елементів настільної гри.

Ложемент нашої упаковки найчастіше обладнаний чарунками строгої прямокутної форми.

У поліграфічному виробництві цю важливу деталь наші фахівці роблять паралельно із самою коробкою.

Для виготовлення такого елементу ми використовуємо картон різних типів. Це може бути крейдований картонний матеріал із вибіленою поверхнею, або крафт-картон, що вирізняється підвищеною міцністю.

Процес виготовлення ложементу для упаковки коробок під настільні ігри в наших цехах автоматизований. Цю деталь формують на тих же машинах, що і власне картонну коробку-упаковку: заготовки висікаються, після чого вони отримують потрібну геометричну форму.

Під час комплектації настільної гри, що є завершальним етапом її виробництва, картонний ложемент збирають та поміщають у дно коробки ручним способом.

Функції ложементу в упаковках настільних ігор

Ложемент в комплектації пакувальної коробки є дуже доречним елементом. Корисність його очевидна:

  • розкладені по відсіках деталі гри дозволяють виробу виглядати більш презентабельно та акуратно.
  • картонна вставка запобігає хаотичному розсипанню фішок, карт, карток та інших дрібних складових комплекту настільної гри – вона вирізняється ергономічністю, так як кожен предмет в коробці знаходиться на своєму місці, він не загубиться, і його легко дістати.
  • виконуючи функцію фіксації, ложемент забезпечує стабілізацію предметів всередині упаковки.
  • перегородки ложементу виконані з картону, а цей матеріал створює ефект амортизації та поглинає енергію ударів.

Простір ложементу, розбитий на секції, ізолює різні елементи, не дозволяючи їм бовтатися всередині коробки й тертися між собою – в результаті термін експлуатації картонно-паперової настільної гри подовжується.
 


виготовляємо настільні ігри, відповідні світовим стандартам якості, тому захисний ложемент в оформленні цих виробів є обов’язковим. Якщо вам потрібно замовити настільну гру, яка буде ідеально добротно зібрана, приваблюватиме погляд ефектним трендовим декором і служитиме роками – звертайтеся: наша компанія зарекомендувала себе на вітчизняному поліграфічному ринку високим професіоналізмом, креативним підходом до кожного замовлення та доступністю цін! 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner