Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для виробництва преміальних коробок з палітурного картону

Обладнання для виробництва преміальних коробок з палітурного картону

Обладнання для виробництва преміальних коробок з палітурного картону

Одним із ключових напрямків роботи команди Design Print Ukraine є виготовлення преміальних коробок з палітурного картонного матеріалу.

Дана технологія вирізняється комплексністю й послідовністю. Вона багатоетапна й передбачає використання ряду спеціальних автоматичних машин останнього покоління. Кожен із відповідних агрегатів виконує певні опції, необхідні для отримання преміальної коробки.

У цій статті ми розповімо про машинне устаткування наших цехів, завдяки якому фахівці підприємства вироблять упаковку, що відповідає найвищим стандартам й користується надзвичайним попитом.

Технологія процесу: алгоритм та його ключові аспекти

Виробництво коробок із палітурного картону, що слугують упаковкою для різних товарів і продуктів, має наступну послідовність.

1.   Заготовки проходять обробку фрезеруванням на спеціальному верстаті MSKC-1000B. У результаті роботи цього високоточного агрегату на картоні прорізуються розташовані паралельно канавки. Дана фрезерно-пазова машина, керована майстром-оператором, також обрізає зайві кутики на палітурному матеріалі, відповідно до заданих параметрів.

2.   Кути майбутніх пакувальних коробок обклеюються, скріплюються за допомогою скотча спецмашиною XY-40.

3.   Нанесення на обклейку майбутніх упаковок розчину у вигляді спеціального клею. Здійснює даний процес каширувальна машина зразка JS-850.

4.    Формування, каширування коробок. Це завершальна опція схеми. Робить це машинний агрегат моделі VT- 450S, що надає коробці кінцевої форми й обклеює її лицьовий бік тонким папером. Таким способом продукт позбавляється від неестетичних слідів клею та тертя й отримує розроблений дизайнером стильний вигляд. 

Далі ми розкажемо про специфіку роботи всіх згаданих у відповідному переліку машин детально, звернувши вашу увагу на кожну з них.

Верстат фрезерувальний MSKC-1000B

Дане верстатне обладнання, що являє собою високоточну установку з цифровим програмуванням, забезпечує нарізання пазів в картонних заготовках. За один раз така техніка виконує 9 прорізів товщиною 0,1 мм.

Фрезерний верстат відповідної моделі – ідеальний варіант для безперервно-поточного, масового виробництва коробок для пакування споживчих товарів різних категорій.

Під час роботи фрезувальний агрегат MSKC-1000B, залежно від типу ріжучого елемента, утворює пази форми літер U або V.

Ці отвори є необхідною умовою подальшого легкого згину та формування гострих кутів коробки під 90 градусів.

Машина для обклеювання кутів коробок XY-40

Завдання такого апарату – формування пакувальної коробки із заготовки, що вже пройшла фрезерну обробку.

Агрегат XY-40 автоматично заклеює кутики картонних ящичків за допомогою спеціального скотча. Машина передбачає можливість використання скотчевих стрічок необхідної ширини і підходить для виробництва коробок різних габаритів.

Каширувальна машина JS-850

Це ще один сучасний пристрій, що рівномірно наносить тонким шаром холодний клей на поверхні.

Машина JS-850 здатна забезпечити проклейку шириною до 85 см, її можна використовувати для обробки паперу та картону різної товщини.

Машину зразка JS-850 можна використовувати для обробки картону різної товщини, а також паперу щільністю від 60 до 200 г/м².

Машина для формування коробок VT- 450S

Заключний етап виробництва палітурних пакувальних коробок на нашому підприємстві здійснюється машиною саме такої моделі.

За допомогою апарату VT- 450S картонні заготовки синхронно притискаються за допомогою гідравлічного пресу з усіх чотирьох боків, і клапани попередньо змащеного клеєм картону загинаються всередину.

Далі сформовані коробки кашируються дизайнерським папером – ця кінцева опція дозволяє преміальній упаковці набути завершеного, привабливого вигляду.

Цей агрегат є високопродуктивним – він працює зі швидкістю від 10 до 20 циклів за 1 хвилину.

Апарат VT- 450S дозволяє виготовляти коробки для упаковки подарунків і різноманітних виробів, від ювелірних прикрас до взуття. Формати в цій сучасній машині налаштовуються автоматично.

 

Чому варто замовляти преміальні коробки у нас?

Використовуючи сучасне обладнання, компанія Дизайн-Принт Україна гарантує картонну продукцію, зокрема коробки з палітурного картону, високої якості.

Переваги нашої преміальної упаковки:

  • Якість – наша продукція відповідає світовим стандартам
  • Міцність – компанія випускає коробки, стійкі до пошкоджень
  • Різноманітністю габаритів – у нас можна замовити коробки будь-яких розмірів, від мініатюрних до крупних
  • Стильне, ексклюзивне оформлення – елегантний дизайн цієї продукції є ефективною рекламою й, безумовно, сприяє зростанню обсягів продажу ваших товарів

Наша компанія працює з екологічними матеріалами – преміальна упаковка, що випускає підприємство, не завдають шкоди людині й оточуючому середовищу.

Ми маємо всі підстави для того щоб позиціонувати свої палітурні коробки для пакування різних товарів як преміальні – їх якість бездоганна завдяки професіоналізму співробітників та передовому устаткуванню наших цехів.

Звертайтеся – до плідної співпраці, ми готові завжди!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner