Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обладнання для ламінування. Рулонний ламінатор YDFM-720

Обладнання для ламінування. Рулонний ламінатор YDFM-720

Значна популярність нашої поліграфічної компанії обумовлена не лише високими професійними здібностями й відповідальністю співробітників, але й використанням надсучасного устаткування.

Одним із ключових видів машин, які дозволяють друкарні Дизайн-Принт Україна випускати продукцію преміальної якості, є новітнє обладнання для ламінування. У даному тексті ми розповімо про те, що собою являють ламінатори і яку роль відіграють вони в створенні поліграфічних продуктів, та познайомимо наших реальних і потенційних партнерів із моделлю відповідного агрегату нашого підприємства – зразком рулонного типу YDFM-720.

Про сутність та значення ламінаторів

Метою процесу ламінації в друкарській галузі є забезпечення захисту паперово-картонної продукції від негативних факторів, зокрема механічних пошкоджень та несприятливих умов навколишнього середовища. У результаті ламінування продукти друку стають стійкими до підвищеної вологості, ультрафіолетового проміння й агресивної дії низьких температур.

Ламінація, холодна або гаряча, одно- чи двостороння, запобігає утворенню згинів і загинань, а також стиранню фарби.

Ламінатор є сучасним цифровим апаратом, що запаює друковані вироби в спеціальну плівку. Виконувати відповідний робочий процес даній техніці дозволяє особливий елемент термічного нагріву. Ця деталь забезпечує щільне притискання й запаювання продуктів із паперу та картону в спеціальний плівковий матеріал. 

Обладнання, за допомогою якого відбувається ламінація, буває пакетного й рулонного типу.

Крупні підприємства, до категорії яких відноситься і Design Print Ukraine, надають перевагу рулонним ламінаторам. Такі машини вирізняються підвищеною продуктивністю: вони забезпечують виконання масштабних поліграфічних робіт.

Особливості конструкції та базові технічні характеристики

Ламінатор промисловий рулонний зразка YDFM-720 використовується для тиражної обробки аркушевих матеріалів із офсетними та цифровими відтисками форматом до 104 см.

Конструкція цієї надсучасної техніки вирізняється наступними особливостями:

  • великим столом із транспортуючими стрічками
  • гідравлічною системою зведення валів
  • верхнім ламінувальним валом, виготовленим із особливого металевого сплаву
  • цифровим рідкокристалічним дисплеєм, що забезпечує точний контроль робочих температур та необхідну регуляцію цих показників
  • наявністю пристрою, призначеного для скручування готового продукту в рулон.

У відповідній машині також передбачена централізована подача змазки, в результаті якої техніка функціонує без перебоїв.

Агрегат із таким устаткуванням здатен працювати з плівками шириною до 69 см й забезпечує гаряче ламінування всіх видів поліграфічної продукції шириною до 72 см.

Специфіка роботи апарату для ламінації YDFM-720

Обладнання моделі YDFM-720 включає спеціальний гідравлічний притиск валів. Завдяки відповідній системі забезпечується ідеально рівномірне та потужне притискання плівки. По всій площі обробки плівка прилягає щільно, а агрегат працює у високошвидкісному режимі.

Переважна частина плівкового матеріалу прогрівається за допомогою валу з 200-міліметровим діаметром та хромованим покриттям, а зручна й оперативна подача аркушів забезпечується транспортними стрічками, встановленими на столі цієї спецмашини.

За легке відривання готової продукції відповідає пристрій у вигляді роликового перфоратору. Функціонал даної модифікації ламінатора передбачає можливість регуляції температури в діапазоні від +60 до +130 °C.

Зразок YDFM-720 призначений для роботи з об’ємними рулонами плівок довжиною до 3 тис. метрів.

Конструктивна специфіка цього високотехнологічного агрегату така, що він обслуговується одним оператором.

Аркушеві транспортні стрічки ламінатора подаються вручну, накладом. Процес ламінування повністю автоматизований. У результаті обробки перфорована плівка легко розділяється, а за необхідності можна активувати пристрій для змотування готової продукції.

Переваги машини

Використання рулонного ламінатора YDFM-720 вирізняється низкою плюсів:

  • раціональним, економним витрачанням плівки
  • отриманням ідеально гладкого покриття виробів
  • можливістю використання плівкових матеріалів різної товщини й ширини
  • високою продуктивністю роботи
  • передовим електронним обладнанням зі зручним управлінням;простотою обслуговування.

Та найважливіше достоїнство даної техніки в бездоганній якості її роботи – цей високоефективний ламінатор за умови правильної експлуатації абсолютно надійний і повністю виключає вірогідність браку.

Наше передове поліграфічне обладнання, в тому числі машина для ламінування – одна з причин популярності компанії Дизайн-Принт Україна та зростаючого попиту на нашу поліграфічну продукцію, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Звертайтеся – більш надійного партнера вам не знайти: замовляйте друковані продукти у нас, бо нашими ключовими принципами є якість, використання технологій та обладнання останнього покоління, професіоналізм і виконання замовлень у максимально короткі терміни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner