Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виготовлення преміальної упаковки – профіль компанії DP Ukraine

Виготовлення преміальної упаковки – профіль компанії DP Ukraine

Важливим напрямом нашої роботи є виробництво коробок із картону. Така споживча продукція, що випускається нашим підприємством, завжди користується попитом і не втрачає своєї актуальності за жодних обставин.

У цій статті ми розповімо про специфіку виготовлення преміальної упаковки в нашій компанії: познайомимо вас із етапами виробничого процесу, машинами, що беруть у  ньому участь, і технологіями, які дозволяють коробкам отримати кращі експлуатаційні властивості та елегантний дизайн.

Про етапи виробництва

Процес, у результаті якого аркуші картону перетворюються на коробки-упаковки преміум-класу, є багатоетапним.

Передує йому кропітка й творча робота, що полягає в розробці індивідуального дизайну та конструктиву упаковки. Фахівці нашої компанії, враховуючи всі необхідні аспекти, від габаритів до оздоблення виробу, створюють декілька проектів відповідно до вимог замовника. Замовник, ознайомившись із відповідними зразками пропозицій, обирає й  затверджує оптимальний для себе варіант, і тоді стартує промислове виготовлення преміальної упаковки.

Спочатку на обклейку наноситься малюнок чи текст. Виконуються відповідні роботи різними методами. Ми для цього використовуємо канонічний офсетний друк, шовкографію або тиснення фольгою.

Далі заготовки обробляють на спеціальному фрезерувальному станку. Високоточний верстат прорізує на них канавки паралельного розташування, а також виконує обрізку зайвих кутів на картоні, згідно заздалегідь запрограмованих габаритів майбутніх коробок.

Наступною стадією є склеювання кутів коробів, скріплення їх – інша спецмашина використовує для цього скотч.

Потім матеріал обклейки потрапляє до кашируваньного апарату – механізованого пристрою, обладнаного чотирма валами. Перша пара валів забезпечує рівномірне нанесення клею на поверхню картону, а друга – переміщує оброблені деталі вперед, протягуючи їх.

Після цього настає черга машини для формування коробок. Устаткування даного високопродуктивного й потужного апарату включає гідравлічний прес, що одночасно обклеює базовий картон тонким папером з усіх чотирьох сторін.  На нашому підприємстві цю машину жартома прозвали «жирафом» – за схожість її  високої конструкції з цією твариною. 

Для виробництва даної продукції у якості основи ми використовуємо класичний палітурний картон, а для його обклейки – дизайнерський папір, оздоблений оригінальним декором, або ж крейдований папір із друком та ламінацією.

Технології для отримання преміальних упаковок

Ми випускаємо картонну упаковку, функціонал якої виходить далеко за рамки простого пакування. Наша продукція є носієм символіки торгових марок, відображенням їх фірмового стилю й ідеології, засобом реклами, популяризації товару та комунікації з його споживачами, покупцями.

Досягти преміального рівня нашим коробкам допомагають канонічні та новітні технології дизайну:

  • ламінація – виріб із ламінованою, матовою або глянцевою поверхнею, виглядає більш презентабельно та є більш довговічним, бо плівкове покриття робить коробку більш міцною, захищеною від вологи й вигорання. А для обклейки з крейдованого паперу ламінація є обовязковою.
  • тиснення – надати упаковці фактурної, рельєфної поверхні, а також декорувати її логотипом дозволяє методика тиснення фольгою, блінтовим або конгреневим способом.
  • покриття вибірковим УФ лаком – завдяки такій оригінальній обробці наші коробки виглядають настільки ефектно, що їх можна сміливо віднести до категорії витворів сучасного поліграфічного мистецтва.

Цей перелік дизайнерського оформлення коробок для пакування різноманітної продукції, які виробляємо ми, далеко не повний.

Познайомитися з видами преміальної упаковки та численними варіантами їх оздоблення допоможе наш каталог – його асортимент вас приємно вразить. Не дивно, що таке розмаїття робить вибір для наших замовників складним.

Найкраще рішення цієї проблеми – звернутися за консультацією до нас. Наші досвідчені, компетентні фахівці допоможуть вам визначитися, а в бездоганній якості коробок, виготовлених DP Ukraine, ви переконаєтесь обов’язково – ми пропонуємо партнерам вигідні низькі ціни й враховуємо всі їх вимоги!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner