Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Способи нанесення дизайну та логотипу на преміальну упаковку

Способи нанесення дизайну та логотипу на преміальну упаковку

Офсетний друк

Доволі часто папір, що використовується для каширування елітних пакувальних коробок нашого виробництва, декорується на офсетних друкарських машинах.

Такі сучасні агрегати, високопродуктивні й повністю автоматизовані, забезпечують непрямий плоский друк. Дана технологія передбачає передачу фарби на крейдований або дизайнерський папір за участі проміжного елемента – офсетного циліндра.

Цей тип друку вважається найпоширенішим і найпопулярнішим багато десятиліть, бо має ряд переваг:

 • оперативність – відповідний друкарський спосіб дозволяє виготовити значні тиражі преміальної упаковки за короткий термін
 • максимально широкий спектр кольорів для поліграфічного декору – він включає сотні відтінків і напівтонів
 • висока деталізація зображень – малюнки та тексти відтворюються на папері ідеально чітко
 • за необхідності оператор верстату може коригувати кольорову палітру декору без зміни макету.

Краще, більш насичено, офсетний друк виглядає на паперовій обклейці більшої товщини, а виготовлена по технології офсету преміальна упаковка великих партій обійдеться нашим замовникам вигідно, порівняно дешево.

Ця продукція обовязково покривається ламінуванням, що покращує її експлуатаційні характеристики. Після ламінації коробки стають міцнішими й отримують глянець, практичне матове покриття або приємну на дотик, бархатисту поверхню софт-тач.

Шовкотрафаретний друк

Отримати шикарний принт нашій коробці для пакування преміум-класу також допомагає шовкографія, або метод шовкотрафаретного друку.

Відомо, що цей метод використовувався давно, багато віків тому, та з часом його технологія постійно вдосконалювалась.

Зараз такий вид поліграфічної обробки здійснює спеціальне обладнання. Конструкція відповідної друкарської машини включає ракельний прес та спеціальну сітку з отворами для просочення фарби (ситове полотно), натягнуту на алюмінієву рамку й закріплену фіксаторами.

Після створення форми наносять трафарет-зображення. Для цього на сітку накладається капілярний плівковий матеріал. Можливий також варіант використання рідкої фотоемульсії, або комбінація цих двох методів.

Сито з наповнювачем засвічують так, щоб утворився контур зображення. Після цього шовкотрафарет занурюють у воду, щоб вимити емульсію з отворів сітки. На ділянках, куди потрапили промені ультрафіолету, речовина полімеризується, закриваючи прохід для пігменту.

Коли трафарет вже готовий, можна розпочинати власне друк. Завершується робота просушуванням виробу в спеціальній сушильній камері.

 У шовкографії є також свої вагомі плюси:

 • ідеально рівномірне й гладке відтворення зображень, не залежно від текстурної специфіки товщини паперу
 • насиченість кольорів – декор преміальної упаковки шовкотрафаретним  методом вражає яскравістю й соковитістю барв

 • нанесення фарби шаром різної товщини – в результаті поверхня виробу може отримати неперевершений рельєфний принт
 • зображення, виконані шовкотрафаретним друком, мають підвищену стійкість до пошкоджень, вони не стираються і не вигорають.

Окрім того, для оздоблення преміальної упаковкими використовуємо: декорування тисненням, методом конгреву, вибірковим лакуванням.

Тиснення фольгою

Наші партнери часто віддають перевагу упаковці преміум-класу, прикрашеній тисненням із використанням поліграфічної фольги .

Такий декор наноситься на папір гарячим або холодним способом. Залежно від ефекту, який є метою дизайну виробу, наші фахівці використовують різні види фольги Посилання на статтю про види фольги для тиснення:

 • кольорову (пігментну) – барвник у вигляді глянцевої або матової фарби найрізноманітніших відтінків
 • металізовану – вона відтворює розкішну позолоту, елегантне сріблення або вигляд бронзового металу

 • текстурну – результатом тиснення стає імітація фактурних поверхонь природних матеріалів (дерево, камінь тощо)
 • дифракційну – ця фольга найкраще підходить для тиснення обклейки упаковки із крейдованого паперу.

Наразі зростаючим попитом користується тиснення голографічною фольгою. Цей спосіб набув актуальності не випадково: він застосовується для нанесення на преміальну упаковку логотипу та інших фірмових знаків компанії замовника. Такий елемент оздоблення не тільки додає виробу вишуканості, а й засвідчує ексклюзивність торгової марки, надійно захищає товар від підробок.

Якщо вам потрібно замовити преміальну упаковку з шикарним трендовим дизайном, зверніться до наших менеджерів. У компанії DP Ukraine працюють кращі розробники, що до кожного проекту підходять творчо й натхненно, а нашими  пріоритетами є якість, індивідуальний підхід до кожного клієнта та демократична цінова політика.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner