Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Популярні види оздоблення преміальної упаковки

Популярні види оздоблення преміальної упаковки

Поліграфічна компанія DP Ukraine зарекомендувала себе на вітчизняному ринку як провідний виробник високоякісної упаковки для різноманітних товарів.

Окрім класичних картонних коробок та пакетів для пакування, ми виготовляємо преміальну упаковку з паперовою обклейкою, дизайн якої є ексклюзивним. Про технології, що дозволяють нашій продукції виглядати елегантно, стильно й воістину розкішно, ми розкажемо в цій статті.

Читачі цього тексту дізнаються про ламінування різних типів та про ефекти оздоблення за допомогою вибіркового УФ-лаку.

Ламінація: види й особливості

Дуже часто процес виробництва преміальної упаковки на нашому підприємстві включає обробку на спеціальних агрегатах-ламінаторах. Ці машини покривають крейдований папір, що слугує для обклейки виробу, тонкою захисною полімерною плівкою.

Ламінування надає матеріалу додаткової міцності та вологостійкості. Окрім того, відповідне оздоблення допомагає друкованим зображенням зберігати яскравість кольорів та робить їх стійкими до дії ультрафіолету.

Ламінація картонно-паперової продукції здійснюється холодним або гарячим методом, вона може бути двосторонньою чи односторонньою, рулонною й конвертною.

На нашому виробництві використовуються промислові ламінатори рулонного типу. Таке обладнання служить для нанесення плівки на надрукований виріб.

Залежно від вигляду й специфіки плівкового покриття, розрізняють кілька видів поліграфічного ламінування.

1. Глянцевий. У результаті даної ламінації поверхня преміальної упаковки отримує сяючий глянець, естетично виблискує. Глянцева ламінація вирізняється стійкістю, додає друкованому зображенню більшої яскравості, покращує його контрастність. Такий варіант оздоблення – оптимальний для виробів без дрібного тексту. 

2. Soft Touch. Ламінування у вигляді надзвичайно приємного на дотик покриття – користувач упаковки, гарантовано отримає найкращі тактильні відчуття. Матеріал даної плівки не тільки вирізняється фактурою, що нагадує м’який оксамит чи високосортну замшу, але й підвищує практичність виробу: на ньому не будуть залишатися відбитки пальців, сліди подряпин та інших механічних пошкоджень. Крім того, ламінація софт-тач надає кольорам, особливо темним, підкреслену соковитість і глибину. 

3. Матовий. Універсальне рішення для оздоблення преміальної упаковки, що виключає можливість відблисків на сонці, вдало поєднуючи в собі тонкість, естетичність і гарні захисні властивості. Такий тип ламінування обов’язково має передувати оздобленню преміальної упаковки вибірковим УФ лаком. Фото мат ламін

Про те, як відбувається дане лакування на нашому виробництві, ми розповімо далі.

Вибірковий УФ-лак, його переваги та особливості використання

Поширеним способом декорування поліграфічної продукції, зокрема преміальної упаковки виробництва DP Ukraine, є лакування.

Наразі трендом стало оздоблення преміальної упаковки за допомогою спеціального вибіркового УФ-лаку, яким виріб обробляється локально, на певних ділянках. 
 

Така передова та ексклюзивна технологія, має багато плюсів:

  • універсальність – вона підходить для обробки картонно-паперових матеріалів усіх типів, і, звісно, дизайнерський та крейдований папір не є виключенням.
  • здатність моментального затвердіння – вибірковий УФ-лак висихає швидко, практично миттєво.
  • високоестетичний результат – оздоблені даним способом вироби виглядають неперевершено, їх по праву можна назвати шедеврами сучасного поліграфічного мистецтва.
  • ефект глянцю та фактур – лаковані зони дозволяють прикрасити упаковку унікальними комбінаціями об’ємних елементів декору, що вишукано й реалістично  імітують, наприклад,  краплинки води, роблять малюнки й візерунки рельєфними, а написи – випуклими. 

 

Якщо паперова поверхня виробу попередньо оброблена матовою ламінацією, покриття УФ-лаком буде виглядати підвищено контрастно.

Окрім згаданих технологій, ми прикрашаємо нашу преміальну упаковку засобами друку – офсетного й шовкотрафаретного. Популярними дизайнерськими рішеннями декору цієї продукції є тиснення фольгою, конгреневим та блінтовим методом. Такі способи, завдяки нашому високотехнологічному обладнанню та якісним витратним матеріалам, дозволяють оздобити упаковку позолотою й сріблом, нанести на них голограми або флуоресцентні зображення, які світяться в темряві.   

Якщо вам потрібна преміальна упаковка з шикарним поліграфічним оздобленням, при цьому зроблена ідеально добротно й акуратно, ергономічна та за помірною вартістю – звертайтеся до нас! Наше кредо – якість, професіоналізм та творчий підхід до кожного замовлення!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner