Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Преміальна упаковка: коробки з палітурного картону

Преміальна упаковка: коробки з палітурного картону

Типи конструкцій преміальної упаковки

Асортимент нашої продукції включає чотири види упаковок із палітурного картону:

1.    Кришка + дно

Така коробка має два складових елемента у вигляді окремих кришки й дна. У цій конструкції функцію базового контейнера найчастіше виконує дно, проте існують моделі, в яких кришка та дно однакові й навіть такі, де головним вмістилищем є кришка.

У коробках з глибоким дном базовий контейнер вирізняється значною висотою бокових стінок, а кришка має невеличкі бортики, що утримують упаковку в закритому положенні. Перевагами цього варіанту є простота розпаковування й можливість багаторазового відкривання та закривання без пошкоджень виробу.

Упаковка типу кришка+дно, в яких висота бортиків обох складових ідентична, затребувана завдяки своїй універсальності та надійності. Оскільки компоненти такої конструкції стикаються на великій площі й у закритому вигляді кришка повністю закриває бокові сторони дна, дана коробка не допускає випадкового відкривання. А вставивши в кришку дно, можна отримати міцний лоток з подвійними стінками.

Конструкція коробок із вузькобортним дном і глибокою ковпакоподібною кришкою, що надівається на вміст упаковки зверху, передбачають можливість демонстрації товару без виймання його із дна. По такому принципу виготовляється, наприклад, пакування для тортів.

2. Кришка + подвійне дно

Ключовий плюс упаковки, у яких дно має подвійні стінки, – їх  міцність. Ці вироби підходять для пакування відносно важких предметів.

Окрім того, подвійне дно забезпечує певний амортизаційний ефект, що сприяє збереженню цілісності товарів крихких, уразливих до механічних пошкоджень, подовжує термін служби коробки.

3. Скринька

Перевага даної конструкції, практичної та ергономічної, в тому, що кришка, обладнана язичковим клапаном, є не окремим елементом, а складовою корпусу, продовженням одного з бортиків дна. Це означає, що загубити кришку коробки-скриньки неможливо.

4. Пенал

Назва такого виду упаковки обумовлена її неординарними конструктивними особливостями: ця коробка тотожна класичному шкільному пеналу. Складається даний виріб, який функціонує як сірникова коробочка, із бази-піддона та рухомої кришки-обичайки.

Упаковку-пенал іноді називають коробкою-слайдером. Пріоритетні особливості висувної упаковки – незвичайний вигляд, зручність та універсальність використання,а також найбільш широкі можливості для дизайнерського оформлення.

Сфера використання преміальної упаковки

Коробки з палітурного картону, що виробляє наше підприємство, використовуються для пакування найрізноманітніших товарів.

Можна назвати декілька категорій продукції, яка випускається й поставляється в продаж у цій упаковці:

 • подарунки – ефектна подарункова упаковка, оздоблена креативним декором, надає будь-яким, навіть тривіальним презентам, статусного та святкового вигляду, а ще створює своєрідну інтригу (адже не завжди відомо, який сюрприз приховує елегантна коробочка).
 • ювелірні прикраси – для пакування цих виробів виготовляється найбільш вишуканий тип преміальних коробочок, бо дорогоцінностям гарна упаковка надає особливу загадковість, унікальність і романтичність.
 • косметичні вироби – фірмові креми та спреї по догляду за тілом, тверде мило, пудри, туші, лаки й багато інших засобів даної категорії виглядають більш солідно й привабливо, коли вони продаються в нашій упаковці (коробочки забезпечують захист скляних баночок і пластикових флаконів та допомагають зберегти всі важливі якості їх вмісту).
 • білизна та одяг – на думку багатьох споживачів, саме коробки з палітурного картону є найоптимальнішим, найзручнішим способом зберігання текстильних виробів, зокрема, предметів постільної білизни та вбрання.
 • алкогольні напої – наша преміальна упаковка гарантує безпечність транспортування скляних пляшок, а для ексклюзивних зразків алкоголю є незамінною коробка з цікавою інформацією та логотипом виробника.
 • взуття – дане пакування під взуттєві вироби в силу своєї довговічності та простоти в догляді також користується чималим попитом.

Це далеко не повний список виробів, для яких стають у нагоді наші преміальні коробки з палітурного картону. Виготовити таку актуальну упаковку, що відповідає міжнародним стандартам, нашим фахівцям допомагають сучасні технології й передове обладнання.

Етапи й специфіка виробництва

Процес виготовлення преміальних коробок із палітурного картону на підприємстві DP Ukraine включає декілька етапів.

 • Перший этап – нанесення дизайну на обклейку офсетним чи трафаретним методом.
 • Наступним етапом є оздоблення, декоративна обробка виробів. Для цього ми використовуємо: УФ-лакування, ламінацію, тиснення фольгою тощо.
 • Продовжує процес етап висічки. Цю роботу, тобто циклічне вирізання аркушевих картонних заготовок, що мають стати коробками або їх елементами,  виконує плаский висічний прес гідравлічного типу, обладнаний штанцювальними формами. Конструкція відповідних форм включає основу з міцно зафіксованими, інтегрованими ножами для різання або перфорування.
 • Після цього заготовки підлягають фрезерувальній обробці на спеціальному верстаті з електронним програмуванням, у результаті якої нарізуються пази для подальшого згину картону й формування прямих кутів у коробок.

Далі вони передаються на автомат, що обклеює кути коробок скотчем.

Наступними опціями виробничого процесу є каширування коробок – обклеювання їх дизайнерським папером.

Завершальний етап промислового виготовлення преміальної упаковки – пакування готової продукції.

Оздоблення й матеріали

Основу преміальних коробок ми виготовляємо з високоякісного палітурного картону.

Даний матеріал є міцним, вирізняється природним світло-коричневим кольором, пористою, гігроскопічною структурою та стійкістю до механічних пошкоджень.

Естетично оздобити упаковку допомагає обклеювання їх із обох боків. Для обклейки зовнішньої та внутрішньої поверхонь коробок ми використовуємо крейдований та дизайнерський папір різноманітних видів.

Добираючи марку матеріалу для обклеювання, фахівці компанії звертають увагу на ряд критеріїв:

 • формат
 • щільність
 • товщину
 • текстуру (вона може бути гладкою або шорсткою)
 • ступінь білизни
 • показники вологості та пористості

Технології декорування преміальної упаковки

Ефектно й стильно прикрасити картонні коробки допомагає ряд технологічних прийомів, які ми використовуємо в своєму виробництві.

Металізація

Дана технологія є новітнім, порівняно недавно винайденим методом оздоблення поліграфічної продукції, у результаті якої вироби набувають ошатності, виглядають по-справжньому ексклюзивно та привабливо.

Офсетний друк

Технологія плоского офсетного друку – класичний варіант, що не втрачає популярності.

Перевагами офсетного друку є висока якість поліграфії, можливість використання безлічі яскравих кольорів і відтінків, друкування пантонами й металізованими фарбами.

Друк шовкотрафаретний

Декорувати преміальну упаковку можна і методом шовкотрафаретного друку, або шовкографії.

Неперевершена яскравість та насиченість кольорів – такий плюс шовкографії зумовлений значною товщиною шару фарби. Додатковими позитивними властивостями шовкотрафаретного друку є можливість наносити зображення на фактурний папір.

Ламінація

Завдяки ламінуванню поверхня коробки стає більш захищеною, стійкою до зносу й практичною.

Ще виріб набуває приємного матового відтінку або сяючого глянцевого блиску, стає більш естетичним.

Модним варіантом ламінування упаковки є покриття софт-тач – бархатистого й приємного на дотик.

Вибірковий УФ лак

Прикрасити коробку суперглянцем допомагає використання технології УФ лакування.

Нанесення вибіркового УФ лак  після попереднього матового ламінування - оброблені лаком ділянки вирізняються більшою контрастністю, що дозволяє виробу виглядати особливо вишукано.

За допомогою такого оздоблення коробки отримують фактурну, рельєфну поверхню. Гарним, оригінальним рішенням для декорування подарункової упаковки є використання перламутрових відтінків вибіркового УФ лаку чи так званого гліттер-лаку з блискітками.

Тиснення

Якщо вам потрібна упаковка з логотипом, корпоративною символікою або іншими ексклюзивними елементами, які б одразу привертали увагу, доцільно замовити виріб із тисненням.

Наша компанія практикує оздоблення коробок тисненням фольгою, без фольги (такий метод отримав назву блінтового, або сліпого) або комбінованим способом.

Конгрев

Про конгрев, що є специфічним різновидом тиснення, варто розказати окремо.

Технологія конгревого тиснення передбачає використання машин, обладнаних штампом і контрштампом, або, як ще називають ці деталі, кліше та пуансоном.

Після обробки конгревом поверхня коробки в одним місцях набуває випуклості, а в інших, навпаки, стає увігнутою.

Особливостями конгреву вважають бездоганну виразність, максимальну деталізацію зображень, ідеальну плавність або чіткість переходів форм, відповідно до дизайнерського задуму.

Обрати кращий варіант дизайнерського оформлення для упаковки вашої продукції з урахуванням всіх вимог вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти друкарні DP Ukraine. Ми завжди готові до співпраці й цінуємо кожного партнера.

Звертайтеся – ми гарантуємо преміальну якість коробок, а також приємно здивуємо вас оперативністю виконання замовлень та демократичними цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner