Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Фольга для тиснення: види й особливості використання в поліграфії

Фольга для тиснення: види й особливості використання в поліграфії

Способи типографічного тиснення фольгою

Тиснення є поліграфічним процесом, результатом якого стає рельєфне зображення (відтиск) на поверхні виробів. Ми виконуємо тиснення на папері, картоні та плівці різної щільності й товщини за допомогою фольги.

Методика даного процесу може бути холодною й гарячою.

Технологія гарячого тиснення полягає в використанні розігрітого штампу. Даний елемент, розплавляючи адгезивний, термоклейкий шар фольги, припресовує її до целюлозного виробу. Таким чином зображення під тиском переноситься на продукцію.

Гарячий метод є найбільш поширеним поліграфічним прийомом – він вирізняється недорогою вартістю й дозволяє отримати вироби з вишуканим металічним декором.

Альтернативним варіантом є методика холодного тиснення фольгою. Цю технологію практикують для припресування тонких плівкових виробів, які від нагріву деформуються. Наприклад, так декорують пакування та етикетки у вигляді стрічок.

Види фольги для тиснення та їх застосування

Наведений нижче перелік познайомить наших потенційних та реальних партнерів із основними видами поліграфічної фольги:

  • металізований – він може бути бронзового, срібного й золотого відтінку та вирізняється сяючим металевим блиском;
  • кольоровий, або пігментний – після тиснення цей матеріал, який буває матовим або глянцевим і представлений у безлічі варіантів відтінків, отримує вигляд фарби;
  • текстурний – відповідна фольга імітує поверхні з фактурою каменю, деревини, шкіри тощо;
  • дифракційний – застосовується дуже широко, зокрема для обробки паперу крейдованого, некрейдованого та з лакованим покриттям;
  • голографічний – специфічний тип фольги з максимальним ступенем захисту, що дозволяє бачити візерунки, написи й інші зображення під певним кутом зору.

 

Першочергова функція кольорового та металізованого фольгового матеріалу для тиснення – декорування. Обробка ним дозволяє виробам виглядати ексклюзивно та вишукано, отримати унікальний, неперевершений дизайн.

Мета використання фольги дифракційного та голографічного типу дещо інша – це захист брендованої продукції від підробок. Порівняно з дифракційним, голографічний варіант є більш надійним.

Як обрати дизайн поліграфічних виробів, тиснених фольгою?

Наші фахівці радять враховувати в даному випадку матеріал виробу, його призначення, методику тиснення та обладнання для відповідного процесу. Важливими критеріями є також індивідуальний смак замовника, вартість сервісу та його виконавець.

Кращий варіант – замовити вироби, оздоблені фольгою для тиснення в нас, у компанії  DP Ukraine. Наші переваги – бездоганна репутація, використання високотехнологічного обладнання, професіоналізм і багатий досвід співробітників, оперативність виконання замовлень, а також вигідні ціни! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner